World of Tanks Blitz
4.3 (447)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Poza tanchikov dandysa, zbiorniki zwane deweloperzy WOT Wargaming stała się sensacją, wysadzić świat gier online na PC, obecnie tylko oficjalny serwer ma ponad 100 milionów graczy z całego świata, ale podesty ruchome ręce nie słyszał, że Chwila!
Nie trzeba mobilnej wersji gry ma pewne różnice w stosunku do wersji na PC, ale są to w większości zbiorniki, w których wszystko grać, więc popularność tej aplikacji powinna być na górze! Tylko fakt, który jest nieco zachmurzone długo oczekiwane wydanie - iOS ponownie stała się pierwszą platformą mobilną, na którym pojawiła się gra, a opóźnienie nie jest w dni lub nawet tygodni. Ale nie pozwól złe wieści, ponieważ wszystko to czeka i czekać!

Możesz śpiewać chwałę deweloperów przez długi czas, ale lepiej jest szukać mocniej i narazić Cię na bieżąco o różnicach między gier komputerowych i gier na Androida.
Tabletki zasobów zbędne i telefony nie modblnyh porównać z nowoczesnych komputerów, tak wielu było cofać - mianowicie wielkość kart, obecność artylerii, czas przeznaczony na walkę (co jest logiczne z mniejszych kart), grafika prostszy, usprawniła proces pompowania zbiorników. W wyniku tych wszystkich zmian, gra stała się bardziej dynamiczna i praktycznie eliminuje możliwość posiedzenia w zasadzkę, teraz takie miejsca na małych mapach prawie. Nie trzeba też zmieniać zarządzania, zaczął koncentrować się na ekranach dotykowych. Zmień dużo, ale gra nadal dość zrównoważone i idealne dla tych, którzy odważą się zanurzyć się w tym świecie, po raz pierwszy. Ten sam, który grał lub grając w lewo, aby skorzystać z posiadania konta, tak cieszyć!


Zalety i cechy gry World of Tanks Blitz:

  • ponad sto modeli najpopularniejszych zbiorników
  • możliwość gry 7 z 7
  • dziesięć kart do bitwy
  • ma czat
  • fizyka i grafika są stale aktualizowane coraz lepiej
  • zachowane mechanika wersji PC
  • istnieje szczegółowy szkolenia
  • Gra jest dostępna za darmo!Wady grze World of Tanks Blitz:

  • Osobiście jestem zażenowany tylko jednej rzeczy - uproszczona pompowania pozwala początkującym dostać wymuszony początek tego, co wielu weteranów obrazi ...Konkluzja: twórcy Wargaming zrobić, w przeciwnym razie istnieje i nie powiedzieć, że to trudne, ale zadanie mają rację - nie doskonałą i zrównoważoną grę na platformy mobilne oparte na więcej wersji populyanoy. Aktualizacje będą, a gra będzie jeszcze lepsza, a liczba fanów będzie się zwiększać, sprawiedliwość panuje;)


Reklama

Pobierz World of Tanks Blitz 6.9.0.501 dla HTC One (M8) CDMA

Nowości w tej wersji
- IT FINALLY HAPPENED! The highly-anticipated researchable branch of Japanese TDs awaits you. As well as the Samurai Legendary camo for the Tier X Ho-Ri Type III.
- IT'S OUT OF THIS WORLD! Tanks doing battle as they float over the lunar craters on the Sea of Tranquility.
- Gold, Premium Account, Free XP... as well as a lucky booster, a tinfoil hat, and other essential supplies that each tanker will need for Operation "Have a Blast!"
informacje ogólne
wersja 6.9.0.501 (60900501)
Data umieszczenia 2020-03-28 19:33
rozmiar 78.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(447)
4.3★ 86.07%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/14 08:05
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |