Przeglądarka dla HTC One (M8) CDMA

07.11.2013

Program UC Browser to świetna przeglądarka dla systemu Android, wobec których już o poglądy ponad 400 milionów użytkowników, a to nie jest żart! Nie było więc powodu jego szybkości, łatwości obsługi i możliwości kompleksowych, dając Państwo realizować swoje plany i pomysły.

27.08.2013

App Photon Flash Player i Browser jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników z systemem Android, którzy aktywnie korzystają z Internetu na swoich urządzeniach, ponieważ w tym przypadku przedstawił piękną i funkcjonalną przeglądarkę internetową, wbudowany Flash Player, który jest również odpowiedni do innych przeglądarek, co czyni go wszechstronnym .

20.06.2013

Yandex.Browser aplikacja jest świetna przeglądarka internetowa z jednego z najbardziej znanych projektantów, utworzony dla wersji Androida 4 +. Jest łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs, tylko wtedy można jednym dotknięciem otworzyć adresu, lub kartę, poznać nowych technologii ;)

09.03.2013

Opera to kolejny etap w ewolucji nowych i możliwości dla właścicieli urządzeń Android. Programy takie jak ten musi być w każdym urządzeniu, ponieważ łączy w sobie najlepsze cechy, które można znaleźć na rynku.

17.10.2012

Przeglądarka Tint Programy + Adblock to nowa wygodna przeglądarka dla systemu Android oraz premia małej - dodatek do przeglądarki, który pozwala pożegnać się irytujące reklamy. 2 jest dostępny do instalacji poszczególnych plików, jeden - przeglądarki, inne - zabudowaną, pierwszy set jest przeglądarka.

27.10.2011

Maxthon mobilnej przeglądarki - Conquer Internet z Maxthon Mobile! Pierwsza przeglądarka Android z RSS widget obsługuje rozszerzenia!

25.09.2011

Skyfire - mobilna przeglądarka z strumieniowej transmisji wideo i Flash.V Skyfire, podobnie jak w Operze Mini, renderowania stron jest serwer proxy, który pozwala zwiększyć prędkość pobierania. Część serwera silnika przeglądarki używa Gecko, która pozwala Skyfire w pewnym stopniu odpowiadają funkcjonalne przeglądarki dla komputerów PC: Technologia Adobe Flash, Microsoft Silverlight i QuickTime są korzystać bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

26.06.2011

Przeglądarka Miren zalety mogą w pełni docenić właścicieli i smartfonów oraz tabletów dla Androida. Program posiada szybkie zakładkę na stronie głównej, rss-reader, własny menedżer pobierania plików obsługuje flash animacji jednoznaczne oraz Miren Browser - zwiększone wsparcie dla gestów, tak w skali za pomocą multi-touch przejścia między stronami jest tak proste jak "głaskania" ekran.

10.05.2011

Opera mini - Główną zaletą internetowej przeglądarki Opera Mini to technologia kompresji stron sieci Web, przez które ruch może zaoszczędzić nawet do 90%.

16.04.2011

UCWEB - Chiński przeglądarka internetowa obsługuje wiele funkcji podczas korzystania z mało ruchu, który sprawia, że surfowanie w Internecie bardziej przyjemne i łatwe.

27.02.2011

Opera Mobile 10.1 - wysokiej jakości przeglądarkę dla Androida.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |