wzywa dla HTC One (M8) CDMA

11.07.2013

Jest to świetna aplikacja rozmówca Nomeroteka dla telefonu Android i jednocześnie wielki bazowej zawierający większość numerów pilne Rosji. Teraz żadne tajne rozmowy, nie ma tajemnic, cała komunikacja będzie jasne i zawsze masz prawo do informacji o rozmówcy.

05.05.2013

Program Keeper Nights są prawdziwe i rzetelne drużyna snu, który jest gotowy do ochrony przed niespodziewanych połączeń nocnych lub wiadomości. Istotą wniosku jest stworzenie listy, jeden będzie te kontakty, których wiadomości lub rozmowy słychać w każdym czasie, w innym, związane z okres czasu będą ci, którzy nie będą przeszkadzać.

18.04.2012

Ringtone Maker Video - Bardzo dobra aplikacja, z którą można ustawić dzwonki wideo na telefon.

03.01.2012

Call Recorder Pamięć absolutna - wprowadzenie programu Total Recorder Recall, która w rzeczywistości jest jednym z najlepszych do przechowywania informacji głosowych i audio. Program pozwala na nagrywanie rozmów telefonicznych, a także funkcje, jako zwykły dyktafon do nagrywania notatek głosowych, itd.

19.11.2011

CallTimerPro Free - ograniczając długość połączeń z auto-odłożyć słuchawkę i zadzwonić.

06.03.2011

Total Recall Recorder-Wprowadzenie programu Total Recorder Recall, które są w rzeczywistości jednym z najlepszych do przechowywania głosu i dźwięku. Oprogramowanie można nagrywać rozmowy telefoniczne, a także komunikaty głosowe i głos metki.Eta programu bardzo wygodne - Recorder Recall przechowuje dźwięki w wielu różnych formatach, a także bonus - rekord może zostać podzielone na kategorie i zapisywać do poszczególnych kategorii określonych rekordów.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |