Candleman
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Idea Aurus II

Opis:

Gra Candleman jest przygodą dla androida, gdzie naszym bohaterem jest świeca, przed którą jest nietypowy wybór - tylko po to, by spalić, umrzeć w ciemności lub spróbować zmienić świat na lepsze, co jest filozoficznym pytaniem, jednak ta gra jest najlepszym sposobem, aby zapewnić, że jej określić.

Przygotował ją w studio CMGE Group Limited, która przy wsparciu niezależnych gier była w stanie rozwinąć tę grę, i należy zauważyć, że oprócz Androida, jest ona dostępna na konsolach i komputerach, więc istnieje możliwość, że już ją spotkałeś.


Tak czy inaczej, koncepcja samej gry zasługuje na uwagę przede wszystkim, co w gruncie rzeczy stawia nas w pewnym zakresie, raczej nietypowym dla tego gatunku, i pod pewnymi względami grę można nazwać platformówką, ale w rzeczywistości czekamy na dość duży świat 3D z oszałamiającym grafika.

Podstawowa idea polega na tym, że świat wokół nas jest w ciemności, a właściwie nie widzimy dokąd się udać, jednak, skoro mamy świecę pod naszą kontrolą, możemy oświetlić drogę, podpalając ją, to tylko tym bardziej, że podpalimy ją, im mniej się to stanie i jeśli zostanie nadużyte, po prostu się skończy i stracimy. Dodatkowo, na każdym poziomie musisz ukończyć zadanie - podpalić wszystkie inne zapalone świece, ale możesz sam zdecydować, jak to zrobić. Możesz spróbować zapamiętać poziomy i chodzić po ciemku, możesz oszczędzić świecę i spróbować zrobić wszystko tak szybko, jak to możliwe, a może pomyślisz o czymś innym, przekonaj się sam!


Funkcje:

  • Bardzo piękna grafika, prawie fotograficzna
  • Wyjątkowa gra cieni i innych funkcji
  • Oryginalna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Doskonała mechanika i fizyka
  • Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa, idealnie pasująca

Wady gry:

  • Gra jest płatna, nie ma wersji próbnej, a teraz będzie kosztować około 3,5 USD, ale istnieje możliwość, że jej cena wkrótce wzrośnie.

Najważniejsze: nie będziesz żałować wydawania pieniędzy na grę Candleman, więc jeśli ten format ci odpowiada, pośpiesz się, to wkrótce podniesie swoją cenę, więc deweloperzy mówią ...


Reklama

Candleman dla Idea Aurus II

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/02 09:51
Inne gry Idea Aurus II

Idea Aurus II

Idea Aurus II Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |