Retro autostrada
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Idea Aurus II

Opis:

Gra Retro Highway to mieszanka wyścigów i rannerów, ale nie można jej nazwać pełnowartościowym rajdem, ponieważ wciąż istnieje możliwość spowolnienia, którego prawdopodobnie nie wykorzystasz, a na pełnowartościowe wyścigi oczywiście nie ma wystarczająco dużo rywali, a dodatkowo monety na oni rzucili drogę ...

Przygotował grę w studio Dumb Luck Games, na konto którego nie ma jeszcze innych gier, a ta nowość zebrała nieco ponad pięć tysięcy pobrań, co nie jest żadnym osiągnięciem, ale tutaj format jest specyficzny, a programiści są nieznani, więc można przewidzieć, że coś jest dość specyficzne. trudne.


Rozgrywka do gry okazała się dość niezręczna, będzie szczególnie znana tym, którzy znaleźli gry tego formatu na 8-bitowych konsolach, tetris, gameboys i podobnych opcjach rozrywki. Współczesna animacja oczywiście daje o sobie znać, bez tego nie była, ale jest dobra, bo w ogóle nie byłoby sensu w grze. Lekcja czeka na Ciebie - musisz iść tak daleko, jak to możliwe i nie rozpadać się, co jest bardzo istotne, ponieważ będziesz jeździć motocyklem na niekończącej się i dość ruchliwej autostradzie. Po drodze musisz zbierać monety, skakać na trampolinach, chodzić po plamach olejnych, innym transporcie i cieszyć się pikselową scenerią. Lokalizacje tutaj kilka, jeden z nich - baza księżycowa ... sama w sobie nie może obejść się bez dobrego wyboru motocykli, od wolnego do dość szybkiego i bardzo niebezpiecznego.


Funkcje:

  • Stara szkoła w akcji!
  • Sześć różnych lokalizacji, uczyć się każdego
  • Kilkanaście różnych motocykli
  • Trzymaj się tak długo, jak to możliwe
  • Staraj się unikać różnych przeszkód


Wady gry:

  • Są reklamy i zakupy są obsługiwane, ale żaden z was nie będzie przeszkadzał
  • Działanie głosu jest specyficzne, szczególnie dźwięk, z którym wybierane są monety ...

Rezultat: ogólnie rzecz biorąc, gra Retro Highway to klasyk, piksele i takie tam, ciężko jest pobrać, że jest piękna, bo tak nie jest i nie jest to również interesujące, ale otrzymasz dobry kawałek nostalgii!


Reklama

Pobierz Retro autostrada 1.0.27 dla Idea Aurus II

Nowości w tej wersji
Fix to iAP system.
informacje ogólne
wersja 1.0.27 (1000027)
Data umieszczenia 2020-01-05 11:19
rozmiar 32.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/27 09:36
Inne gry Idea Aurus II

Idea Aurus II

Idea Aurus II Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |