Mr Gun
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Idea Aurus II

Opis:

Mr Gun to świeży zabójca czasu, w którym musimy brać udział w niekończącej się strzelaninie, więc jeśli lubisz strzelać, to jest twoje ujście!

Przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, co oznacza, że ​​czekamy na oryginalność i doskonałe wskaźniki techniczne, co jest bardzo ważne, jeśli chcesz strzelać dokładnie i często! By the way, w tej grze programiści odeszli od zwykłego schematu, który zakłada nieskończoność, więc jest całkiem możliwe, że ktoś będzie mógł przejść tę grę!


Rozgrywka jest zrozumiała nieco bardziej niż całkowicie - dostajemy warunkowo narysowanego małego człowieka, który składa się z dwóch prostokątów w różnych kolorach i pistoletu, który jest jedyną rzeczą, która jest normalnie narysowana, ponieważ zarówno lokalizacja, jak i przeciwnicy będą kwadratowe, jednak to nie przeszkadza. Sama lokalizacja jest również wykonywana prymitywnie, jest to zestaw schodów, z których każdy prowadzi do pewnego zakresu, w którym trzeba wykonać zdjęcie, a sama gra jest podzielona na poziomy, z których każdy zawiera coraz więcej przęseł. Firefight jest realizowany w formacie pojedynku, ale zawsze będziesz miał przewagę - strzelasz pierwszy, jednak jeśli kiedykolwiek spudłujesz, poziom będzie musiał zacząć od nowa.

Samo strzelanie jest realizowane w prosty sposób, gdy twoja postać wspina się na lot, wtedy wróg leci wyżej w lotniku, w tym momencie wzrok zaczyna się podnosić i musisz nacisnąć ekran w odpowiednim momencie, aby strzelić i dostać się do przeciwnika. Nieodebrane - wróg będzie strzelał, pamiętaj tylko, że nie pozwoli sobie tak dokładnie. W grze są bossowie, ale oni też wyglądają, ale po każdym trafieniu biegną do wyższego lotu, a ty ścigasz ich, strzelając, dopóki nie skończysz.

Przy okazji, możesz zmienić broń, płacąc monetami, które wypadają z pokonanych przeciwników, a jeśli chcesz otrzymać dwa razy więcej - celuj w głowę!


Funkcje:

  • Bardzo skromny, ale funkcjonalny design
  • Prosta i przejrzysta rozgrywka podzielona na poziomy
  • Świetna animacja
  • Duży wybór broni

Wady gry:

  • Nie ma reklamy, aby odłączyć to kosztuje aż 7 USD, stawki rosną!

Podsumowując: Mr Gun jest świetnym zabójcą czasu, który jest przede wszystkim przeznaczony dla graczy z dobrą reakcją, więc, widzisz, czy będziesz w stanie wziąć go wystarczająco daleko?


Reklama

Pobierz Mr Gun 1.5.6 dla Idea Aurus II

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.6 (20)
Data umieszczenia 2020-04-17 17:58
rozmiar 43.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/29 09:15
Inne gry Idea Aurus II

Idea Aurus II

Idea Aurus II Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |