Nieskończone strzelanie: Galaxy Attack
0.7 (4)

Nieskończone strzelanie: Galaxy Attack

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Idea Aurus II

Opis:

Gra Nieskończone strzelanie: Galaxy Attack to przewijanie strzelanek dla twojego androida, w którym musisz wykonać dość powszechną działalność tego gatunku - zniszczyć wszystko, co stanie Ci na drodze i próbować nie zginąć, co jest dość trudne.

Przygotowaliśmy grę w wietnamskim studiu OneSoft, które okazało się dość sławne, ma kilka innych przewijanych strzelanek, z których kontynuowali, oraz dość dobrze znaną serię gier o nazwie Metal Squad, której liczba pobrań została już oszacowana na dziesiątki milionów, Przed nami jest symboliczny i wyraźnie przemyślany projekt;)


Jak rozumiesz, wymyślenie czegoś zupełnie nowego w formacie przewijanego shootera jest niezwykle trudne, co więcej, najprawdopodobniej zostanie źle zrozumiane przez fanów i ogólnie gatunek prawdopodobnie się wtedy zmieni. Tak więc twórcy wybrali nieco inną taktykę i postanowili zaskoczyć nas większą liczbą trybów. Jest ich w sumie cztery i jest wszystko, czego potrzebujesz: tryb kariery, w którym musisz przejść oddzielne poziomy i to w tym trybie można grać w grę, tryb nieskończony, jest bardziej odpowiedni do treningu i dwa tryby, które wymagają interakcji z innymi graczami, tryb pvp i online. Biorąc pod uwagę taką różnorodność i doskonałą grafikę / animacje, otrzymujemy sytuację, w której niemal każdy fan gatunku znajdzie coś dla siebie interesującego, zwłaszcza jeśli nie zapomnisz, że gra zawiera trzy poziomy trudności, z których maksymalna nie jest nawet hardcore, potem z kategorii niemożliwego ...


Funkcje:

  • Rozgrywka, sprawdzona przez lata i doskonalona przez miliony
  • Doskonała grafika i animacja
  • Wysoka dynamika
  • Prosta obsługa
  • Wielu wrogów, broni i bonusów
  • Kilka trybów gry i poziomów trudności

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, podobnie jak w innych projektach tego dewelopera

Konkluzja: Nieskończone strzelanie: Galaxy Attack to kolejna runda ewolucji doskonałej scrollingowej strzelanki, która stała się nieco lepsza i trochę bardziej rozbudowana, więc nie przegap tego;)


Reklama

Pobierz Nieskończone strzelanie: Galaxy Attack 2.1.1 dla Idea Aurus II

Nowości w tej wersji
- Fixed PvP bugs.
informacje ogólne
wersja 2.1.1 (441)
Data umieszczenia 2020-03-01 17:29
rozmiar 91.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje ONESOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/19 07:16
Inne gry Idea Aurus II

Idea Aurus II

Idea Aurus II Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |