Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master
3.7 (8)

Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Idea Aurus II

Opis:

Wraz z rozwojem i rozwojem Internetu, coraz więcej krajów na całym świecie myśli o tym, jak je ograniczyć i kontrolować, zabraniając czegoś, czytając, obserwując i dyskutując. Dobrym przykładem jest obecna sytuacja w Rosji, gdzie państwo wciąż próbuje zablokować komunikatora Telegram, jednocześnie zakłócając pracę większości innych zasobów, ale nie osiągając tego, czego chce. Tak czy inaczej, VPN Proxy Master - darmowa aplikacja odblokowująca i zabezpieczająca VPN pozwoli Ci nie odczuwać dyskomfortu, jeśli jakakolwiek usługa lub aplikacja nagle przestanie działać, ponieważ łatwo rozwiąże to problem.

Przygotowano aplikację w studiu Innovative Connecting, z powodu której tylko trzy różne aplikacje, wszystko o VPN, ale trochę inaczej. Wybraliśmy najbardziej odpowiednią i interesującą opcję.


Jak działa ten program, a więc wszystko jest jasne - zaczynasz i używasz, nic innego nie jest wymagane, ale najpilniejszym pytaniem jest to, jak to jest lepsze niż dziesiątki konkurentów, którzy są teraz szeroko reprezentowani w Google Play. Pierwszą zaletą jest to, że aplikacja jest bezpłatna, a reklama nie musi być od czasu do czasu oglądana, np. Konkurencja, tylko raz przy starcie i wszystkim innym, podczas gdy aplikacja jest używana, nie będzie ci przeszkadzać. Druga ważna kwestia - duża prędkość, którą wielu zawodników poważnie skraca, nie ma takich problemów, jest to również zdecydowany plus tego, co się dzieje. Ponadto aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga żadnych skomplikowanych ustawień, może być używana przez prawie każdego, nawet niedoświadczonego użytkownika Androida.


Funkcje aplikacji:

  • Ładny design i łatwe użytkowanie
  • Aplikacja jest całkowicie darmowa
  • Szybkie połączenie

Wady aplikacji:

  • Będziesz musiał oglądać reklamy za każdym razem, gdy zaczniesz, ale nie obrażaj się na to, więc programiści zarabiają pieniądze, co jest czymś więcej niż normalnym.

Rezultat: VPN Proxy Master - bezpłatne odblokowanie i bezpieczeństwo VPN jest doskonałym przedstawicielem swojej specyficznej niszy, gdzie aplikacja może nie być najpopularniejsza, ale bardzo wygodna i warta większej uwagi.


Reklama

Pobierz Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master 1.7.6 dla Idea Aurus II

Nowości w tej wersji
- Improved privacy protection function
- Add log in and register function to use with difference devices
informacje ogólne
wersja 1.7.6 (2020043011)
Data umieszczenia 2020-05-12 06:54
rozmiar 10.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.67★ 73.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2018/05/06 07:13
Inne oprogramowanie dola Idea Aurus II

Idea Aurus II

Idea Aurus II Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |