Potwór Warlord
4.3 (33)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Zaczynając grę, szybko sobie sprawę, że trzeba armii, dużą armię potężnych potworów, które pozwalają konkurować z wieloma innymi graczami, ale trzeba poświęcić dużo wysiłku, aby zebrać dość zbierania niepokonane stworzeń! Upodobanie do gromadzenia cechę wielu ludzi, wśród nich wiele właścicieli Android, który stworzył i to świetna gra!

Do swojej kolekcji potworów musisz złapać je w sensie dosłownym, bo rozpocząć grę natychmiast dostać się do przygody pełne tajemnic i walk w trakcie których będzie można przejąć i nowych członków armii. Wszystkie potwory są podzielone na sześć typów, prawie jak żywiołaki, tylko większe - cztery elementy standardowe, jak i ciemne i światło! Kompletne przeciwieństwa! Wszystkie potwory w grze są wyjątkowe, każdy ma swoje własne cechy szczególne, mogą być przydatne w każdej takiej sytuacji, więc tym więcej stworzeń zbierzesz, tym więcej będzie łatwiejsze i bardziej zabawne. Ale to nie wszystko, można połączyć z potworami, aby uzyskać więcej rzadkie i wyjątkowe stworzenie, będzie silniejsza i mocniejsza, więc myślę o tym, że jest to świetna okazja, aby pokonać swoich wrogów!
Trzeba walczyć nie tylko z innymi graczami, ale także z wielkimi bossami, które są powszechne tutaj! Ditto dla graczy zorganizował specjalną wspólne kampanie, podczas których można zwiedzić lochy, gdzie można znaleźć skarby, jak i nowe potwory do swojej kolekcji.
Oprócz walk w grze i dobrze rozwiniętej komunikacji, więc w czasie i po walkach PvP można rozmawiać z innymi graczami, zawieraj sojusze, a nawet klany!


Reklama

Pobierz Potwór Warlord 7.6.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Ver 7.6.1 is live.!
1. Bug fixes
informacje ogólne
wersja 7.6.1 (761)
Data umieszczenia 2020-09-11 12:27
rozmiar 68.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje GAMEVIL na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(33)
4.26★ 85.1%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/21 17:56
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |