Mały złodziej
4.3 (32)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na początek jest trochę do powiedzenia na temat dewelopera, ponieważ ... Rovio Gwiazdy Ltd., a więc ci sami ludzie, którzy sprawili, że Angry Birds lub złe Pigies! Ale w rzeczywistości tak nie jest, to tylko pierwotny podział Rovio, które stanowią tylko dwa mecze, ale w każdym razie, jest to jakość można zaufać, nawet jeśli gra nie będzie aż tak bezpośrednie trafienia.

W grze fabuła Tiny Złodziej rozgrywa się w świecie, który jest bardzo podobny do naszego, a następnie rządził przez niesprawiedliwość, chciwość, egoizm i wszystkie skorumpowane do uszu! Ale jest jeden mały i undistinguished, ale zmęczony i gotowy do walki w obronie swoich przekonań i różne poglądy na świecie! Rebel - że decyzja ta jest główny bohater, nie może już patrzeć z boku, więc pomóc mu w tej przygodzie w walce z brzydotą! Akcja rozgrywa się w średniowieczu, tak, że czekasz na tajemniczych zamków, rycerzy i innych niezbędnych elementów, bez których ta epoka dobrze, może nie. Przy okazji, twój bohater - nie jakiś zarośnięty tyranem, który jest skłonny do zniesławienia powództwo wzajemne, przeciwnie, jest dość słabe i płytkie, ale bardzo dobry pronyrliv i używa swojego intelektu, przez który przetrwa w tym strasznym miejscu.
Ukończyć wszystkie sześć epizodów gry na tym złamanym i pamiętaj, jaki klasyczny point-and-click, który jest właśnie w tej grze i realizowane. Ale przygotuj się na spotkanie z trudności, będziesz miał wiele niebezpiecznych wrogów, wśród których są źli rycerze, krwiożerczych piratów, a nawet robota, to nie jest dziwne!
Rozgrywka jest ograniczona do puzzli, które trzeba rozwiązać każdy poziom stosując całą swoją inteligencję i nietypowe elementy na poziomie, który można wprowadzić do całkowitego odrętwienia, ale nie poddawaj się, bo sprawiedliwość jest tego warte!


Reklama

Pobierz Mały złodziej 1.2.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
UNLOCK A FULL NEW EPISODE WITH A SIMPLE PURCHASE: In this new magical adventure, the King is kidnapped by the Wicked Witch! To rescue him, our tiny hero will have to turn to dark magic for help, and fight witches and their evil spells. The final battle is a classic duel with a dragon! Can Tiny Thief break the spell and free the King?
EPISODE INCLUDES:
- 5 New, magic-filled levels
- 18 Hidden objects to find
- 10 New characters including witches, ghosts and dragons
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (57)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:03
rozmiar 44.2 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(32)
4.33★ 86.63%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/01 07:54
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |