Retro Future Racing
4 (38)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Deweloperzy nie wahaj się nazwać sensacją wyścigów, to jest naprawdę? Gra jest naprawdę zabawne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że te wyścigi są nie tyle dzisiaj. Gra toczy się w świecie równoległym do futurystycznych samochodów, z wyjątkiem, że wyglądają dobrze! Zawiera modele złotej ery motoryzacji, z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych ... wiesz, jak wyglądają i ich kochasz! To jest gwarantowane faktem! Szlaków, dla których zostały wprowadzone do jazdy w stylu przyszłość, w przeciwieństwie do samochodów, ale to nie przeszkodzi przyspieszenie do prędkości maksymalnej w każdym miejscu! Wiatr w twarz i dym z pod maską, jak mówią!
Nowoczesne rasa nie może obejść się bez wielu samochodów i podnosić swoje możliwości, że w naszym przypadku - nie jest wyjątkiem, a każdy samochód jest pełna, można odpowietrzyć od strony technicznej, która będzie dosłownie do punktu spowolnienie przeciwników! Ale Tune potrzebują narzędzi, które można zarobić tylko w wyścigu! Dlatego bardziej ścigać się bogatsze i lepiej samochód może stać.
Trasy tutaj jest bardzo zróżnicowany, a czasem bardzo skomplikowane, więc trzeba wszystko CHTR jazdy umiejętności, które masz, a raczej pilotowanie, nie tunika-jest ... Przed każdym wyścigu będziesz przechodzić kwalifikacje, aby dostać się do pierwszej piątki szczęśliwy, że może konkurować w wyścigu do góry nagroda!
Poczuj gry są również pozytywne, ponieważ fizyka tutaj jest super, czuje wielką prędkość, więc nie zaprzeczają sobie to niezapomniane przyjemność! I aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby tutaj dodania doskonałą ścieżkę dźwiękową, która doskonale nadaje się do tych wydarzeń prędkości!


Reklama

Pobierz Retro Future Racing 1.0.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Fixed many minor issues and added x86 support
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2018-10-30 19:09
rozmiar 41.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(38)
3.98★ 79.68%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/08 08:02
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |