Jaskinia
4.2 (59)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Delight - to uczucie będzie doświadczenie w pierwszych minutach czasu gry, i to doświadczenie nie będzie się mylić, tym razem żadnych pułapek i niuanse, tylko radość i przyjemne doświadczenie! Każdy, kto miał zagrać to arcydzieło należy rozumieć, że nie jest to tylko zadanie, czy tylko przygoda, to ogromny świat, świat interaktywny, on praktycznie mieszkają na to zamknięta przestrzeń, której deweloperzy nazywany po prostu - jaskinia.
Na początek jest do powiedzenia na temat dewelopera Double Fine Productions, że bez pomocy z zewnątrz nie mógł osiągnąć taką wielkość, i pomoc, tak na zewnątrz jest dość specyficzna nazwa - Ron Gilbert! W tym projekcie, pełnił funkcję projektanta wiodącego i wiele wyjaśnia. Ten utalentowany programista gier komputerowych znany z głośnych i udanych projektów, że od dawna współpracował z LucasArts, a więc nigdy nie można zobaczyć coś, że brakuje stylu! Tak więc w naszym przypadku, świat zaprojektowany z niezwykłą ilością szczegółów i ciekawostek, każdy skrzypienia, każdy dźwięk, każdy pyłek i przedmiotu - wynika z pracy, że jest utalentowana nie sposób nie docenić.
Od siebie, pragnę zauważyć, że gra jest w jakiś sposób przypominał stary, ale nie mniej sławny, a także w całej wielkiej pogoni Oddworld: Abe Oddysee, która mogłaby odegrać pierwszy Play Station lub komputera w tych latach. Przy okazji pojawił się również pierwszy Jaskinia na komputerze, a dopiero potem wstał i Android. Przy okazji nie można nazwać portu, druga się nie stanie, gdy czujesz, że gra nie została napisana dla architektury android, wszystko działa idealnie.

Opis: Opowieść o to bardzo ciekawe i wyszukane, że rozmowa jest dostępna dla Ciebie zespół siedmiu znaków, z których każdy ma swoją własną historię i motywacje, które popychają go w ciemnym lochu i rozwiązać wiele zagadek. Tak, a sama jaskinia jest pełen ciekawych miejsc i zagadek, tajemnic i drobnych znaków.

Grafika i mechanika: to tutaj, na wysokości posiada wszystko jako platformówka przestrzennego, zbyt skutecznie, nawet horyzont prześledzić w najdrobniejszych szczegółach. Każda z postaci ma swoje własne cechy, a nawet ruchu na swój sposób i każdy ruch perfekcji w najdrobniejszych szczegółach.

Rozgrywka: Jak już wspomniano, jest zespół siedmiu bohaterów - Monk, bliźniaków, podróżnik, podróżnika w czasie, rycerza, uczonego i burakiem. Ale w grze będzie grupa trzech osób, więc wyobraźmy sobie, jak wiele przypadków wiąże się to z drużyn? Jest to dość logiczne pytanie - kto chce przejść grę tyle razy? - Tak, wszyscy, którzy go pobrać! Wartość powtórka tutaj jest fantastyczne, ale ty sam chcesz poznać historię każdego, wiedzieć, co dokładnie chce ujawnić wszystkie tajemnice jaskini i co chce osiągnąć.

Lekko negatywne:
Gra ma tylko dwie wady są nazywane braki problematyczne. Do początku gra jest przeznaczona dla zaawansowanych i potężne urządzenia, ale należy się spodziewać, więc głupio się urażony. Drugą wadą - jest wypłacana. Cena jest trochę więcej niż 5 $ za to płacąc tej kwoty nie będzie widać reklamy i nie trzeba innych załączników, ale gra jest warta swojej ceny, a to kosztuje znacznie większą sumę, zgadzam się, że nie ma darmowych obiadów, w tym kontekście, Gra jest co ser!

Wniosek: Jedna z najlepszych questów w Android Market, które można kupić trochę więcej niż 5 dolarów. W ogóle, obejrzeć trailer i zakupu pytania, które znikają natychmiast. A potem, jeśli urządzenie pociągnąć grę, oprócz przyjemności dostaniesz nic, a przyjemność jest bardzo długa!


Reklama

Jaskinia dla Karbonn smart A51

Ocena:

(59)
4.16★ 83.21%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/12 09:31
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |