Małe i wściekli
3.4 (24)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Niejasność w tej grze zbyt wiele, nawet jeśli wziąć opinii - ludzie umieścić albo jedną gwiazdkę lub wszystkie pięć, inne opinie po prostu nie mają. Tak, i bardzo szybko, jest to niemożliwe do ustalenia. Ale spróbuj znaleźć szczegółowo we wszystkim, co zapewni programistom możliwe gry.

Działki: Działka jest ogólnie głupi, a na początek, pokażemy fajne kreskówki o tym, jak niektóre z laboratorium będzie trwał kilka testów małych manekinów zderzeniowych. I są naprawdę małe, jak śpi w pudełku od zapałek ... Pytanie. Które rosną na ich stan, a potem dorosłego włamania do samochodu? Albo dlaczego wtedy trzeba trochę manekiny? Od kiedy przetestować bezpieczeństwa zabawek? Na te pytania nie będzie odpowiedzi dokładnie, ale to nic, może po prostu w świecie zabawek opuścił inne znaki, i to wymyślić ... W każdym razie, historia jest nawet powodując wiele pytań.

Ranking gry: stwierdził, że ten wyścig, ale gdzie przeciwnicy? gdzie okrążenie? gdzie jechać? gdzie odczucie prędkości? gdzie widok z tyłu / / góra kabiny? Dlaczego nazwa jest zgodna z Fast & Furious? To jest po prostu zręcznościowa, w której chcesz, aby pokonać przeszkody i na końcu każdego śladu puk papier ze znakami, które pobierają na jednostkach do testów zderzeniowych. W ogóle, trudno jest nazwać wyścig, tym bardziej samochód nie jest szczególnie czuć. A jednak nie jest prędkościomierz, który pokazuje prędkość w milach ... to w porządku, ale biorąc pod uwagę, że wielkość wszystkich was otacza w tempie byś wyświetlane na zewnątrz przestrzeni gry na kilka sekund, lub skalowany prędkości tutaj też?

Grafiki i inne: grafika tu tylko przyzwoite, jasne takie kreskówki, a fizyka nie, będziesz wszystko zobaczyć w pięknym świecie 3D, który jest ustawiony na przestrzeni w domu, więc uczucie będzie zabawa, coś jeszcze przypomniał Re-Volt, jest też trasa przebiegała po domu i ogrodzie. Tutaj nie tylko krajobrazy tak piękne jak ekscytujące, wypracowane szczegóły, dobrze zrobione, to widać. Warto również zauważyć, że fizyka ma wielkie wozy tutaj każda (w sumie siedem) ma swoje własne cechy i jego zarząd będzie musiał się przyzwyczaić.

Wnioski: Z jednej strony jest to dobra gra, w której można jeździć samochodem z godną fizyki na liniach z pięknym otoczeniu, z drugiej strony znaczenie to wszystko nie jest wcale, jak przywiązanie do małych rzeczy, które można zatopić się w pytaniach. Gra brakuje pomysłów, poczucie gry, jeśli chodzi o, że tak Miejmy nadzieję, że to tylko pierwsza próba w historii, a następnie czekamy na coś poważniejszego.


Reklama

Pobierz Małe i wściekli 1.19 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- game balance fixes
- levels fine tuning
informacje ogólne
wersja 1.19 (119)
Data umieszczenia 2016-04-07 03:51
rozmiar 16.38 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-07 06:57:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

rozmiar 103.25 MB
Data umieszczenia 2014-06-19 16:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
3.42★ 68.45%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/20 07:30
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |