Opuszczony dom
4.1 (226)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Deweloperzy LoveGames dziwne, to nie jest zarzut, tylko trochę ostrożni, gdy firma ma tylko dwa mecze, jeden z nich - słodkie platformowa gdzie grać bardziej uroczy kociak, który skacze na jasnych i pozytywnych poziomach, a drugą grę wydali tylko kilka dni - z przerażeniem potwory zombie i części ludzkich ciał. Test długopis lub chcą zbadać popyt? W każdym razie, do następnego spotkania, to pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Muszę powiedzieć, że ta gra nie posiada jakość animacji, bezprecedensowe grafiki lub inne pozycje, które są powiązane z grami z dużych deweloperów, budżet daje o sobie znać, ale może to naprawdę boli zrobić straszną grę? Ponieważ był bardzo nawet straszne, i śmieci, które widzisz na ekranie tylko wzmacnia efekt.

Działki: Działka o bohatera i jego dziewczyna wysłała spacer w opuszczonym domu, prawdopodobnie najbardziej romantyczne miejsce na ziemi. Ale spacer nie kończy najlepszy sposób, człowiek, dla którego trzeba grać, dostaje głowę i budzi się, odkrywa, że ​​dziewczyna zniknęła, a tylko warunki niniejszej ciemnym domu. Czy to prawdziwa sytuacja życiowa, to bym od razu powiedział, że sama walnął go w głowę na spacer i poszedł do domu, ale w grze na drodze ...

Rozgrywka: sprzedawane z całego serca, ale bardzo proste. Oferuje on panoramiczne widoki na opuszczonym domu, nie wiem, to miejsce jeden lub różne, ale wybór anulowane. Jak możemy zrozumieć kilka zdjęć wystarczy, więc wszystko, czego potrzebujesz do gry - trochę animacji, stworzeń, elementy, które nie sfotografiruesh - aby je zakończyć, sporządzony normalnie, ale ze względu na fakt, że wysokiej jakości zdjęcia od razu jasne nakładki. Jeśli nie można się przyczepić, i poczuć atmosferę, wrażenie pozostaje w związku. Razem czekają dwie i pół setki miejsc i pisać do każdego z nich, zadania i zagadki do rozwiązania.

Dźwięki i rzeczy: ważne częścią horroru atmosferze są dźwięki, które cię otaczają, to pełna zamówienie - jęki, wojownicy, grzechotka kości i więcej, nie mówię o czarnym humorem, może nie bardzo istotne tutaj, masę potworów, itp. w ogóle, jeśli nurkować w nim z głową, to będzie całkiem przerażony ...


Wnioski: Ta gra jest obiektywnie niczym więcej niż śmieci w tym gatunku, a tu wystarczy z głową, ale w praktyce Opuszczony dom radzi sobie z jego przeznaczeniem, to napina i przeraża w appendage wszystko jest za darmo, więc spróbuj, jeśli nie boi.


Reklama

Pobierz Opuszczony dom 2.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
AIR30
informacje ogólne
wersja 2.0 (2000001)
Data umieszczenia 2018-08-13 05:25
rozmiar 89.25 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(226)
4.1★ 82.02%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/24 07:14
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |