Hercules: The Official Game
4.2 (65)

Hercules: The Official Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Deweloper Glu, zdobył w swoim czasie popularności ze względu na strome gry GUN BROS i dwóch części FRONTLINE COMMANDO, ostatnio jakoś nie coś rośnie. Że tylko to kiepski zawodnik Martwe przegląd trasy, który nie tak dawno temu na naszej stronie. Ale zrobili sztukę na folii Robot Cop (również nowa, oczywiście), tak że w 2014 roku dostał Hercules im. Ale powiem od razu, że deweloperzy bit shalturili bo rok temu wyszli krwi gry & Glory, porównując z tym, że będzie można znaleźć wiele podobieństw ... ale nie o tym mówić :)

Hercules słyszał o tym wszystkim jest najbardziej znanym bohaterem mitów starożytnej Grecji, standard siły, odwagi i męstwa. Więc kiedy huśtawka grę o Herkulesa to logiczne założenie, że czekasz na szalonych akcji, mięsa, dużo krwi, przerażające potwory i oczywiście główny bohater - niezwyciężony i niezniszczalny, nieśmiertelny i nieprzenikniona. Niestety, nie jest tak (
Zacznę od negatywów:

  • Gra musi być odłożony zdecydowane wspieranie filmu Donut, dlaczego? Gra jest reklama, chcesz zbierać pieniądze na reklamę? Gdzie świat zmierza?
  • Lokalizacje jest mały, bardzo mały, walczyć lub przed jakimś jaskini lub w jaskini z barów, wędrując - zobacz lokalizację w lesie i na niektórych ruin, tak, aby poruszać się po terenach Grecji nie można, po prostu znaleźć się gdzieś, i powtarzające się lokalizacje, bije wszystko.
  • Partie specjalne również nie należy się spodziewać zawsze będziesz walczyć z jednym przeciwnikiem, siły i sprzętu, który będzie rosnąć
  • zabić swoją postać, czyli wycofanie, Hercules zabić łatwiej, brakowało parę potrójnych atakami wroga i jesteś martwy, w ogóle walczą niemal równa, gdzie jest logika?
  • generalizowanie - nudne, monotonne, nudne, dziwne, nudne ponownie


Co dobrego można wpisać w Hercules gra: oficjalna gra

  • grafika pełna kolejność, wyszczególniając znaków, piękna atmosfera, wygląda bardzo fajnie i prawdopodobnie będzie tyle :)
  • wiele broni i sprzętu, które produkują nie trudno będzie darowiznę
  • tam, gdzie można grać online z prawdziwych ludzi
  • Cóż, to, co lubił najbardziej - system walki. Po prostu nie kłuć przycisk trafić bohatera, wybrać, jak pokonać w celu odparcia ataków, gdy zestaw tarcza, gdy odzyskać broń, a ataki z powyżej lub poniżej centralne różnią się, więc również w przypadku kombi, bardzo trudne walki tutaj, nadal nie pozostają w tyle ...


Wnioski: popychanie film z Glu nie udało, co więcej, jeśli film będzie tak samo nudny nie chcę mu go! W przypadku, gdy innowacje w bitwie i fajne grafiki nie są wystarczające, by pozbyć się etykiety "przenośnik żużla."

Uwaga! Gra zawiera bufor, umieścić tutaj: sdcard / Android / ÖBB


Reklama

Pobierz Hercules: The Official Game 1.0.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
▶ Bug fixes and other improvements to game performance
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (1020)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:07
rozmiar 17.95 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
AegisLab → admob_1

TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0826

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-07 11:09:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

rozmiar 52.67 MB
Data umieszczenia 2014-07-03 19:52
Wszystkie aplikacje Glu na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(65)
4.22★ 84.32%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/04 07:49
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |