Zombie Killer
3.9 (52)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Twórcy umieścili w grze jako "najlepszy first-person shooter" w świecie zombie, powiedzmy od razu - kłamstwo i prowokację, ponadto, tutaj ważne jest, aby zwrócić uwagę na czas, że to nie tylko strzelec, strzelając go, tj. przenieść swoją postać może nie tylko wzrok można manipulować ...

Fabuła gry: znajdziesz się w odległości (? Lub nie) w 2048, gdzie wirus, Zombie Apocalypse, przejmując świata, kilka ocalałych, nadzieja jest stracone, nie ma szczepionki, co robisz? Najwyraźniej strzelać zombie ... ale na tej samej działce kogoś płaci za spełnienie raczej dziwne misje ... w ogóle dużo łatwiej założyć, że nie ma działki, a nawet wtedy nie może wytrzymać najprostszą logikę.
I zawsze dziwne, zakresy udziałem zombie, ponieważ większość z nich nie są najbardziej zwinne stworzenia, i dlatego może być prowadzony w skrajnym przypadku, na przykład, jeśli chcesz, aby przeładować broń, a nawet zabrakło amunicji, ale twoja postać jest wyjątkowa! Rozumiem, że jest to strzelnica, ale wygląda głupio, gdy nawet krok wstecz można zrobić, pomimo tego, że jesteś w bunkrze lub innym podobnym miejscu, w którym, najwyraźniej po prostu stolbeneete strach!

Rozgrywka Zombie Killer: został zbudowany tak, że wybór ma różne lokalizacje (Open obroty) w każdym miejscu, kilka misji, które musisz wykonać różne misje, gdzie musisz zabić określoną liczbę zombie, trzeba gdzieś trzymać tyle czasu gdzieś moczyć szefa. Najpierw strzelać z pistoletu, może być rozbudowany, ale gra nie jest warta świeczki, to lepiej, aby zapisać się na coś twardego mocniejsze granaty i nadal mieć możliwość przedstawienia przeszkody w postaci ogrodzenia i pułapek.

Jak to wygląda: straszne rzeczywiście, jeśli modele broni i terenu sporządzony znośnie dobrze, zombie są rysowane źle, że zbyt mocno (i nie mówię tu o uczucie strachu zbliża trupa), tak, że krew leci bardziej pociągnięciami pędzla w Photoshopie w ogóle ... wszystko niezdarny i nie ciągnąć na nowoczesnym stadionie.

Co jeszcze masz w twarz ten horror: Twój bohater jakoś Lefty pędy tylko z jego lewej strony, dlaczego? Nikt nie wie ... Czekam na ciebie wieczne problemy z liczby rund (jedyny sposób, w życiu w tej grze) i braku finansów, to jest typowe dla tego typu gier, dlaczego - skoro rozumiesz ;)


Wniosek: gra mimo oczywistych głupotę i niezdarność wielu gier, takich jak to, a liczba jej jednostek według Google Play skrada 5000000, średnia ocena 4,2, dziwnym statystyki, I wszystkich danych dostarczanych przez Google Play podobało mi się tylko jeden komentarz:

Anwar zamierza 09 lipca 2014
"Normy, takie jak chodzenie??» ©
- Przepraszam Anwar, obawiam się, że w żaden sposób ...


Reklama

Pobierz Zombie Killer 2.7 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 2.7 (9270)
Data umieszczenia 2019-05-23 10:23
rozmiar 13.09 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(52)
3.88★ 77.61%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/10 07:15
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |