Up Hill Racing: Hill Climb
3.9 (71)

Up Hill Racing: Hill Climb

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Punktem tej gry, jak w żadnym innym układzie Hill Racing jeździć SUV lub motocykl na wzgórza, góry i pomost, z podstawowym i jedynym problemem w tego typu grach - zebrać jak najwięcej bonusów po drodze i umiejętnie używać pedałów "gaz" i "hamulec", aby Twój samochód iść płynnie, bez skoków od góry do góry, czy może skakać przez przeszkody, jeśli jest to wymagane. W tego typu grach często starają się dodać elementy fizyki, szkody i tak dużo więcej, więc zobaczymy, co jest w tej grze.

W tej grze, twoja postać na idei starają się uzyskać w miarę nikt nie wszedł, więc się w swoim jeepem (od początku, masz tylko jeden) i przejść na drodze! Po drodze można się spodziewać różnych przeszkód, ale największym wyzwaniem będzie w wysokości stromych wzgórzach, tak że benzyna ciągle kończy ... Po prostu jeździć i skakać nad wzgórzami, a następnie porusza się szybciej, a tym samym być w stanie zebrać dużo monet (do nich można kupić inne samochody lub poprawy istniejących) i zbierać benzyny, więc i przenieść, ale jeśli utknetes podejść każdy raz, kiedy próbują wspinać benzyna zabraknie i napełnić go nigdzie, więc jako praktyk - to jest głównym problemem .

Co do reszty - Plan jest prosty, bez dodatków i ponad, większość utworów są nieograniczone, mają w miarę możliwości będzie można się wspinać, fizyka jest bardzo proste, ale wystarczające, chociaż samochód nie może być uszkodzony, bez uszkodzeń i niespodzianki też nie powinniśmy oczekiwać, więc, że będzie to bardzo proste i nudne miejsca, spędzać czas, choć to, co ktoś brakuje!


Opis Up Hill Racing: Hill Climb

  • wiele różnych środków do ruchu, od skutera i kończąc zbiornik
  • w każdym samochodzie, można zmienić zawieszenie, umieścić inny silnik do pełnego dysku (jeśli nie jest) lub zmienić opony
  • gładki animacja
  • Gra jest dobrze przystosowany do urządzeń o niskiej rozdzielczości, duży - zwłaszczaWnioski: dość nudne parodia z bardziej popularnych odpowiedników, gra nie jest zła, ale szczerze mówiąc, co to ma znaczyć to, czy jest coś lepszego, a także wolne?


Reklama

Pobierz Up Hill Racing: Hill Climb 1.05 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.05 (8)
Data umieszczenia 2016-07-25 06:26
rozmiar 17.04 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-25 09:30:27
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(71)
3.9★ 78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/11 08:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |