Leo Fortune
4 (137)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ta niezwykle piękna gra wykonana w 3D platformowej gatunku, czyli coś z echa klasyków, ale w nowoczesnym stylu, które ignorują lub ręka nie rośnie, ani oko zamyka. Co mogę powiedzieć, harmonogram tutaj jest bezprecedensowa piękno, praktycznie taka sama jak na konsolach nowej generacji.

Fabuła gry: musisz grać na drogie stworzenie o imieniu Leopold, czy tylko Leo, to wygląda jak kudłaty piłkę z oczu i wąsów, może on piękny turkusowy kolor i być zawyżone, co pozwala na zaplanowanie powietrze lub zatrzymany w przejściach ze względu na presję na ścianie . W tej historii, Leo był bardzo bogaty, miał dużo złota, ale pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, okazało się, że niektóre łotr ukradł ostatniej kropli, ale pozostawił długi szlak złotych monet, które oczywiście powinny prowadzić do rozwikłanie tego incydentu!


Grafika i poziomy: jak już zostało napisane, harmonogram tutaj jest po prostu niesamowite, każdy liść, każde źdźbło trawy i każdy kamień można zobaczyć, każdy włos na twojej postaci jest dość rozróżnialne, w ogóle musi być postrzegana! Poziomy również wspaniały, każdy z nich dokładnie przemyślane i wykonane ręcznie, co rzeczywiście sprawia, że ​​gra unikalna technologia spójność i ludzka pomysłowość. Można odwiedzić malownicze łąki, ciekawe jaskinie, opuszczone kopalnie i w mieście. Nik Twój poziom mijania zależy jak szybko to zrobić i co próbuje, ale wierzcie mi, kiedy przechodzą grę po raz pierwszy, nie będzie ścigać wyniki będą ciekawe, aby dostać się do następnego poziomu za wszelką cenę! Ponadto, należy się obawiać sprytnych pułapek i skomplikowanych mechanizmów, który spełni ci się cały czas! Przy okazji po zakończeniu gry otwiera nowy tryb ;)


Plusy gry Leo Fortune:

  • Plan naikruteyshego
  • wielka historia
  • doskonały,
  • wspaniały głos i akompaniamentWady gry Leo Fortune:

  • trochę jak jak realizowane nieudane chwile, kiedy nasz bohater podlatuje takich jak kolce, jakoś boleśnie dziecinne ... choć możliwe jest, że część ich odbiorców
  • Opłata gry, kosztuje $ 4,99, ale wartoWniosek: gra jest wart swojej ceny, a nawet więcej, ale w tej chwili liczba instalacji nie przekracza tysiąc, ale nadzieję na najlepsze i dołączyć do armii fanów!


Reklama

Leo Fortune dla Karbonn smart A51

Ocena:

(137)
4.04★ 80.88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/12 07:37
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |