RC grunty - Quadcopter FPV Wyścig
3.1 (23)

RC grunty - Quadcopter FPV Wyścig

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wojsko ma również zabawki! Jeden z nich - Quadrocoptera jest helikopter na radio, które ma cztery śruby mogą być wykorzystane w wielu sytuacjach, jest na to sposób i cywilna wersja, ale masz szczęście, że to trudne wojskowy przykład symulator! Tak, że będziesz nie tylko latać, ale także strzelać do celów, i to nie tylko dodaje emocji, ale także utrudnia grę! Musisz zdjąć z małej łodzi, która jest zacumowany przy brzegu bardzo piękna wyspa, wszystko jest idealne - nowoczesny dom, latarnia morska, palmy, góry i piękne trawniki, to idealne miejsce dla takich operacji! I podczas lotu będzie musiał zbierać bonusy i pieniądze, to aktualizację urządzenia w rodzaju garażu lub kupić kilka nowych broni do wykonywania coraz lepszych misje kontrolne.

Funkcje RC Land - Quadcopter FPV Race:

  • Gra pomoże Ci nauczyć się zarządzać prawdziwe Quadrocoptera, symulacja jest doskonała!
  • kilka rodzajów kontroli
  • posiada bezpłatną wersję i zapłacił, nie trzeba dodawać, płatnych możliwości będą większe (więcej misji, więcej celów), zwłaszcza po kolejnej aktualizacji
  • Istnieją trzy poziomy ulepszeń (tylko w wersji płatnej)
  • dobra grafika, mające krajobrazy
  • nieskazitelna fizyka


Nie będę pisać o zaletach i wadach, wszystko na twarzy, bardziej oczywistych braków, a zwłaszcza nie warte trochę więcej do powiedzenia na temat zarządzania. W ustawieniach istnieje kilka rodzajów kontroli, czy ktoś dostał prawdziwą powietrza na urządzeniu radiowym jest oczywiście trudne do zarządzania, a następnie, z pełnej symulacji będzie trudne, może się wydawać, że wszystkie krzywe i źle, ale to jest symulator, to przygotowuje do rzeczywistego sytuacja i naprawdę nauczyć! Jeśli cierpią i nie mają chęci do nauki - uproszczone zarządzanie pozwoli Ci po prostu cieszyć latające nad pięknej wyspie!

Wnioski: doskonała symulacja nowego helikoptera, wersja płatna jest warte niewiele więcej niż dwa dolary, więc jeśli masz zamiar kupić coś takiego w prawdziwym życiu, nie żałuję, aby kupić pełną wersję gry i dostać za kierownicą z prawdziwym profesjonalistą!


Reklama

Pobierz RC grunty - Quadcopter FPV Wyścig 1.4.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4.2 (142)
Data umieszczenia 2015-12-24 04:11
rozmiar 22.01 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-24 06:18:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
3.13★ 62.6%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/14 08:33
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |