Gwiazda Horizon
4.2 (78)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Przestrzeń zawsze była dla ludzi drużyna sekretów i tajemnic, nawet wtedy, gdy ludzie zaczęli go zdobyć się jeszcze więcej pytań, więc nic dziwnego, że temat przestrzeni jest jednym z najbardziej poszukiwanych i popularnych wśród science fiction, jest wiele filmów i gier, że przynajmniej niektóre z boku, ale wpływa miejsca, ale jak wielu z nich są w stanie przenieść wszystkie jego wielkość? Są, niestety, Jednostka ... co jest dość smutne, zważywszy na fakt, że gry z tej przestrzeni nie trzeba symulator lub rolki nad rzeczywistością, tam bardzo mało ludzi i był w stanie ocenić to, więc najważniejszym czynnikiem sukcesu - że wyglądał stałe i może spodoba, może całkowicie zastąpić dotychczasowe doświadczenie człowieka wynalazł nowe, a mianowicie te, które są tu i teraz. Tylko takie gry jakości i ma gwiazdowej Horizon, bo co nie jest znalezienie usterki, ale to jest fascynujące!
Tak więc piękno gwiazd został włączony do tej gry, który pozwala stać się zwykłym żołnierzem, którego udział spadnie zbyt dużo przygody! Więc spadek filozoficzne argumenty i po prostu cieszyć się pięknem podczas wielkich bitew w przestrzeni, Suck swój statek i zniszczyć niebezpiecznych bossów. Warto również zauważyć, fabułę w grze, poza tym, że jest on nadal jest bardzo ciekawy i ma określony zakończenie na początku, i jak to się stanie - Ty decydujesz!

Plusy gry Gwiazda Horizon:

  • grafika nieporównywalne miejsce
  • doskonałe zarządzanie, proste i wygodne, nic więcej
  • odpowiednie szkolenie na początku gry
  • wykres liniowy, każda twoja decyzja jest twoja decyzja i będzie wpływać na koniec gry
  • wiele statków kosmicznych
  • masa osiągnięć najbardziej oporne


Wady Star Game Horizon:

  • Płatny gry, warte około czterech dolarów
  • dużo raczej nie kupili gracze skarżą się, że jej krótka ... wszystko może być dobre zawsze szybko się kończy


Wnioski: kolejny bardzo udany i przyjemny w każdym względem dla deweloperów, którzy chcą uzyskać tylko niewielką opłatę i że to może być mylące?


Reklama

Gwiazda Horizon dla Karbonn smart A51

Ocena:

(78)
4.18★ 83.64%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/16 07:35
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |