Game of Thrones Ascent
4.6 (9)

Game of Thrones Ascent

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Niestety, ta gra na Android to przyszło później, więc w tej chwili jest około pięciu milionów graczy i stać się pionierami nie dostaliśmy, ale cóż. Jednak można zauważyć, że realizacja gry nie oznacza żadnych działań, tylko zdjęcia, tła, tekstu, okna, ramki i inne ... Wszystko to strategia z elementami RPG, ale wszystkie podstawowe rzeczy będzie gdzieś za kulisami ... jeden strony jest to bardzo, bardzo smutne, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę niesamowita fabuła, obejmuje to wszystko z grafiki animacji niezwykle trudne, shareware - wszystko albo nic, wszyscy wybrani kosztem takiej rozgrywki tutaj. A gra jest tylko online, więc jeśli nie masz dostępu do internetu - gra nie chcesz, rób co chcesz zalogowany nie działa, tylko połączenie, tylko online.

Głównym zadaniem twórców było, aby zmaksymalizować prawidłowe wyświetlanie powieści i pozwalają nawet najbardziej wymagających fanów cieszyć się grą bez strasznych krzyków niezgodności. Na ogół udało! Niepowtarzalna atmosfera tutaj, bardzo, bardzo podobne, więc nie będziesz miał wrażenie, że już wiesz, że już oglądałem po raz pierwszy, nic więcej!

W grze fabuła: teren swojego bohatera nie jest jednym z faworytów do serii z jednego prostego powodu - historia powinna być unikalna i wszystko w Twoich rękach! Możesz wybrać wygląd swojej postaci, pochodzenie, amunicji i kiedy to zrobić musisz iść w wielkiej przygodzie, która zawiera ponad 2500 zadań! Więc można wybrać, która strona służyć - przysięgam jeden z najbardziej znanych budynków i rozwijać fabułę dla ich kierunku! Ponadto, stale aktualizować zostanie wydana, a więc historia rozwija się, pojawiają się ... wszystkie questy wyjątkowe i piękne!

Plusy gry Game of Thrones Ascent:

  • Podstawa historyczna, oparta na słynnej serii
  • bardzo, bardzo fajna i ciekawa fabuła, która dotyczy tylko ciebie
  • Ogromna ilość questów i przedmiotów pokrewnych
  • miliony graczy z którym konkurować
  • okazja, aby połączyć swoją własną armię
  • obsługuje dowolny znak, że Ci się nie podoba


Wady gry Game of Thrones Ascent:

  • złożone i bogate w grę, bardzo ciekawe, ale trudne
  • wyłącznie w trybie online! i nie ma opcji: (


Wniosek: nie można pobrać tę grę tylko z dwóch powodów - nienawidzisz strategii z rozgrywki lub nienawidzisz Game series of Thrones ... w ogóle, to szanse są bardzo małe, a także - bardzo polecam! I pamiętaj - zima jest blisko! ;)


Reklama

Pobierz Game of Thrones Ascent 1.1.73 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Hello Bannermen!
This build provides a small compliance update to our in-app purchasing system per Google requirements. Players should not notice any change in their gameplay.
informacje ogólne
wersja 1.1.73 (1115)
Data umieszczenia 2018-02-10 07:03
rozmiar 49.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.6★ 92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/20 07:42
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |