ETERNITY WARRIORS 3
2 (22)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W Glu dawno zaczął uwalniać Diablo jak gry, na którą zapotrzebowanie na opracowanie androida zaczęła rosnąć. W momencie, gdy gra była Gameloft Dungeon Hunter pojawił się na Glu Eternity Warriors, grze na zasadzie bardzo podobne, jak rozgrywki i grafiki, więcej gier o równie popularne, jedyną różnicą jest to niektóre z udogodnień, deweloper, każda dodać coś własnego, coś "native". Te dwa deweloperzy są ogólnie bardzo podobne, używają systemu wolnej grać, skąd pobrać grę i grać za darmo, ale każdy pragnienie, aby życie jego charakteru trochę lepiej niż wyznaczona pieniędzy. Nadal mają nieprzyjemny, ale często - wiele niepowodzeń i szczerze głupie gry co ... gdzieś 80% z tego, co już udało się zaprezentować na rynku - tam w zasadzie niegodne, ale widocznie inaczej nie tutaj sukces.
W każdym razie, to seria gier na Glu wieczności WARRIORS bardzo godne, nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że jest lepiej, czy gorzej niż Dungeon Hunter (który nawiasem mówiąc ma 4 części), najwyraźniej nie tylko do każdego jego własny, w przypadku, gdy preferencje taksówki sprawy, wrogość do konkretnego autora lub niewyjaśnione indywidualnej kompatybilność, ponieważ, jak już zostało powiedziane, gra jest bardzo podobna.

Istotą wojownicy gra wieczność 3: ścigać swoje klasy w porównaniu do pierwszych dwóch części i nie zmieni, zadanie przed tobą to samo - Wybierz wojownika dostępnych klas i przejdź do pompowania go do różnych misji, przechodząc przez jaskinie, lochy i wiele innych niebezpiecznych miejsc, pompowanie jego umiejętności, amunicji, broni się, oznacza istnienie i pocenie się na bossów. Co się zmieniło? Zasada - nic trochę lepsza grafika, nowe lokacje, nowe ubrania, nowe bronie, kilka nowych umiejętności i tak dalej, ale nieuważny gracz generalnie trudno jest się poruszać pomiędzy dwóch ostatnich częściach. Nie powiedziałbym, że to było złe, wręcz przeciwnie, w większości przypadków, to pomaga utrzymać publiczność, ale jest jedna duża wada - Publiczność zaczyna się nudzić: (


Zalety i cechy gry: 3 ETERNITY WARRIORS

 • w tej części będziesz miał aż trzy klasy postaci do wyboru - mag, wojownik i mnich (coś jak wojownik, tylko słabsze i szybciej)
 • Grafika zdecydowanie lepsi
 • dobra animacja i ciekawa walka
 • jest okazją do rozmowy i dołączyć do gildii z innymi graczami
 • są turnieje, ale dziwne, ale wiele nagród, bardzo dużo, nie nagroda trafi właśnie leniwy
 • trzeba przejść cztery wielkie królestwa
 • Ogromna ilość trofeów, które można wygrać
 • Każda postać ma cztery unikalne umiejętności
 • właściwa rozgrywka, która nie budzi żadnych problemów
 • Można pobrać i grać za darmo


Wady gry ETERNITY WARRIORS 3:

 • istotną wadą, która przyszła z ostatniej części gry i który istnieje także w Dungeon Hunter - obrócić aparat porusza się wolniej niż postać go nienawidzę!
 • Turnieje zwariowanych teraz, zamiast zwykłej, kto wygrywa PvP na dzień lub dwa lub trzy rzeczy będą pompować więcej ...
 • Donath, jak zwykle, fajne rzeczy - za $


Wniosek: gra jest darmowa, piękne, wysokiej jakości, wyrafinowane, bardzo ciekawe ... ale kiedy przechodzą go lub prawie przekazać, powiedzieć nawet dla każdej postaci, można spotkać na chwilę, gdy wybór jest prosty - albo wydać pieniądze i kupić, że jego bohater- następnie schłodzić, aby przejść na szefa, że ​​w kąpielisku za tydzień lub spędzić jeszcze kilka - trzy tygodnie, aby spróbować wbić coś podobnego i godnego schwytanych już minęły, który może zabić ponownie ... i ponownie. Każdy wie, jak to się nazywa, nawet ktoś lubi to robić, ale osobiście mi się nudziło śmierć, która pozostawia nieprzyjemne wrażenie, że gra to nie zasługuje.

Przestroga CACHE umieścić tutaj: sdcard / Android / OBB


Reklama

Pobierz ETERNITY WARRIORS 3 4.1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 4.1.0 (4100)
Data umieszczenia 2015-04-21 09:01
rozmiar 11.35 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-21 12:03:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

rozmiar 90.55 MB
Data umieszczenia 2014-07-22 19:35
Wszystkie aplikacje Glu na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(22)
2.05★ 40.96%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/23 07:30
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |