Potrzebujesz 4 Super Speed ​​- Car X NFS
3.7 (55)

Potrzebujesz 4 Super Speed ​​- Car X NFS

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Być może, tak szybko, jak to możliwe, że gra nie jest tak źle, jak opiszę, ale jako twórców Apps Fabryce 972 (nie pamiętam ich, mają dużo gier!) Tęsknota za zgodzie ze słynnym wyścigu wszechczasów (żeby nie powiedzieć, że najbardziej najlepszy, ale bardzo, bardzo znany) Need for Speed! Może to przebiegły plan, w którym ludzie będą go pobrać, mając nadzieję zobaczyć nową część słynnej serii? Need for Speed ​​przeżywa najlepsze lata, istnieje wielu konkurentów, ale jakoś EA zawsze grami wysokiej jakości z fajne grafiki i dobrej obsługi, a co my tu mamy?


Zobacz, jak gra Need 4 Super Speed ​​- twórcy samochodów X NFS:

  • Cztery samochody do wyboru!
  • osiem rodzajów tuningu
  • Oszałamiająca grafika 3D 0_o
  • sporo pieniędzy, które można zarobić i wydawać na samochody
  • Gra jest darmowa!


Jak jest faktycznie w grze Need 4 Super Speed ​​- Car X NFS:

  • Tak, są tam naprawdę tylko 4 samochód! Niektóre jeep, coś jak Camaro z Transformers, coś podobnego do Audi R8 (jak w Iron Man), i coś jak Maserati MC12 (nie jest jasne, dlaczego tak jest, ale cóż), myślę, że wszyscy zgadzają się, że jest zbyt mało. ..
  • Melodia jest, ale głupi i nie zabawa
  • grafika ... 20 lat temu to byłoby naprawdę niesamowite dzisiaj jest trucizną dla oczu
  • sporo pieniędzy, że nie będzie wydawać, ponieważ najprawdopodobniej nie będzie w ogóle grać
  • darmowa gra naprawdę, to prawda :) to nadal wypłacane ...Oddzielnie Zauważyłem, że w większości innych gier przez dewelopera tym harmonogramie trochę lepiej ... więc nie mogę zrozumieć, dlaczego robisz krok do tyłu. Aby zrozumieć, jak straszne grafiki - pobieranie lub oglądanie filmów lub spojrzeć na zdjęcie, gdzie jest do bani wybuchu tłoczonym Wygląda bardzo strome w porównaniu ze światem ... I umieścić muzykę, która jest również przypomina Need for Speed, ale w praktyce szczególnie długo nie będzie musiał słuchać, bo w następnym podmuchem zbierać monety na drodze będzie można latać na wszystkie swoje tekstury tekstury nadjeżdżającego samochodu, każdy wypadek kończy wyścig: (

Wnioski: smutek i żal, inaczej nie zostanie wywołana, jeśli ktoś gra, proszę - napisz, dlaczego!


Reklama

Pobierz Potrzebujesz 4 Super Speed ​​- Car X NFS 1.09 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.09 (9)
Data umieszczenia 2015-08-07 16:34
rozmiar 37.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(55)
3.71★ 74.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/25 08:31
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |