Guardians of the Galaxy: Bronie
3.4 (56)

Guardians of the Galaxy: Bronie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Co jest nieco zaskakujące w Marvel Gry, pomimo swoich możliwości i umiejętności, oni sprawiają, że gra bardzo prosta, dobra grafika, ale nie najbardziej nowoczesnych, w każdym razie widziałem wiele bardziej imponujące produkty wykonane na ten temat, więc kiedy nie było płatne gry za przyzwoitą kwotę od $ 4.99, pomyślałem, że tym razem czekamy na coś trudnego, ale byłem w błędzie.

W każdym razie, gra dostanie swoją popularność przynajmniej ze względu na fakt, że jest wykonany na bazie nowego filmu strażników Galaktyki, który rozpoczął się w kinach na całym świecie w dniu 21 lipca. Ta historia jest o zespół nieustraszonych podróżników, który walczy z różnych złoczyńców zagrażają bezpieczeństwu kosmosu i jego mieszkańców. Moim zdaniem tylko charakter, który ciągnie cały film musiałby ciągnąć tą grę szopa, ale na początku gry za to ci się nie uda, można kontynuować tylko, aby ją odblokować, okrutny świat!

Fabuła gry: w przestrzeni pojawił się czarny charakter, który chce wejść w posiadanie niebezpiecznej broni i rzucać wszystko i wszystkich do chaosu, ale Gwiazda Pan nie pozwoli, wiemy, że zgromadził zespół pod kierownictwem, wysyła cię zniszczyć złoczyńcę i uniknąć tych strasznych wydarzeń. Zespół będzie składał się z czterech znaków, że uzgodnione działania może pokonać każdego przeciwnika!

Gra tutaj jest bardzo prosta, w rzeczywistości składa się z menu, w którym można poprawić swoje postacie i oglądać ich statystyki, małe komiksy, które wykonują rolę łącznikowego w działki i hale, w których trzeba będzie wyrzucić, a arena Twoim zadaniem jest zabić wszystkich, którzy są tam przybiegnie gdy wszyscy wrogowie zostaną pokonani - poziom jest przekazywana.


Zalety i cechy sowiego gry Galaktyki: Bronie

 • płacić za gry nie trzeba ani grosza więcej, żadne inne zakupy
 • Gra nie wymaga połączenia z Internetem
 • czekają na Ciebie 25 znaków
 • historia zabierze Cię w całej galaktyce i pozwalają walczyć na sześciu kilkunastu poziomach
 • można grać tak jak na arenie i podjąć na historii
 • Ssać jego znaki i pomóc im nauczyć się nowych combo
 • Gra jest przetłumaczona na wszystkich głównych językach
 • dzielić się swoimi osiągnięciami na Facebooku
 • pokonać wszystkich najbardziej znanych bohaterów Marvel galaktyk


Guardians of the Galaxy gry Wady: Bronie

 • 4,99 dolarów jest przyzwoita kwota, i chciałbym, aby zrozumieć, co ją zapłacić
 • od MARVEL zawsze chcą czegoś więcej ...Wniosek: dobre, ale dość drogie gry, które mogą uzasadnić zakup odniesieniu do filmu, więc jeśli się podobało lub podoba, ale jeśli to jest blisko do oczu, nie jest mniej ciekawa i wolne odpowiedniki masa!


Reklama

Guardians of the Galaxy: Bronie dla Karbonn smart A51

Ocena:

(56)
3.45★ 68.97%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/26 07:03
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |