Teenage Mutant Ninja Turtles!
4.3 (274)

Teenage Mutant Ninja Turtles!

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Film, na pewno nie wyglądają jak to jeszcze nie pojawiły się w wypożyczalni, ale udało się obejrzeć trailer ... Mogę powiedzieć, że zna bug tam zrobić szczerze straszne, najbardziej prawdopodobny i zamierzony, być może jest nawet poprawne, ale kto zdecydował, a kto zatwierdziła ich przerażające w grze ... ale nawet je iw ogóle cała grafika w grze i zrobić straszne kątowe - to wielkie pytanie! Nie trzeba wiele Teenage Mutant Ninja Turtles jest nostalgia pewnością wielu uprawiane na tej kreskówki, czyta komiksy i grając w gry na Sega, ale świat idzie dalej, ale grafika w naszej grze pozostała taka sama jak w szego ... podobno jakiś chytry plan, aby zrozumieć, że nie wiem. Wszystko cokolwiek, ludzie lubią się bawić z "klasycznych" grafiki, do pewnego stopnia, to daje więcej wolnych środków, które można przeznaczyć na optymalizację, fizyki i mechaniki, ale wszystko gra wypłacane! Wart $ 4 gry ..., którzy są skłonni zapłacić 4 dolarów za kątowych grafiki piętnaście lat temu?

Fabuła gry: raz Plan wykonany, jak 15 lat temu, i nie zniekształcają historię. Słynna czwórka jak zawsze będzie uratować świat i walczyć z wrogami, nie mniej sławny - Bop i Rocksteady, wszystkie inne znaki, jak również pozostały bez zmian, akcja rozgrywa się w kanałach i na ulicach Nowego Jorku, odpowiednio.

Zalety i cechy gry Teenage Mutant Ninja Turtles!

  • nostalgia, to fakt,
  • zrobić wszystko dość stylowe i wysokiej jakości
  • prosty i intuicyjny
  • znanych bohaterów i złoczyńców znanych
  • wiele rodzajów ataków i innych technik
  • Istnieje kilka trybów gryWady gry Teenage Mutant Ninja Turtles!

  • Straseni kątowe grafiki
  • cztery dolców płacisz za ten graficznej
  • i nadal będzie treść, dla których trzeba płacić dodatkowo za ...Wniosek: można ustawić grę wyłącznie dla tych, którzy nie szczędzili środków, w tym, aby ożywić stary, nic więcej, ale jeśli wziąć pod uwagę, że deweloper, a jego produkt jest w zasadzie skierowane do dzieci, to co media i jakiego rodzaju ożywić stare możemy porozmawiać?


Reklama

Teenage Mutant Ninja Turtles! dla Karbonn smart A51

Wszystkie aplikacje Nickelodeon na mob-core.com.pl

Ocena:

(274)
4.26★ 85.19%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/27 07:05
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |