Gra War - Ogień Wiek
4.5 (65)

Gra War - Ogień Wiek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na Starcie Klanów równa wiele, pomysł kogoś tylko używa ktoś bezmyślnie kopiować, ale nie wiele z nich wybrany. W każdym razie, słyszałem o tej grze dużo pozytywnych i ktoś nawet pewien, że to jest lepsze niż Clash klanów, dlatego tylko pobrać 10 razy mniej?

Tak czy inaczej, gra jest bardzo przyzwoite i godne naszej uwagi!
Trzeba walczyć o możliwość nazwać najfajniejsze w kraju, ale nie sądzę, by było na tyle proste, że można znaleźć wiele przeszkód, więc nadal i interaktywne gry, tak, że inni uczestnicy tego wydarzenia zawsze będzie gdzieś w pobliżu, gdzieś nieco powyżej Ciebie Ocena ;) Każdy władca powinien najpierw być dobrym dyplomatą, więc w grze opiera się przyłączyć inne klany, aby sojuszników lub kontynuowania stosunków handlowych, znaleźć przyjaciół i pomóc im się rozwijać poprzez handel i inne lukratywne oferty. Że korzystają miliony graczy tutaj, więc zawsze można znaleźć kogoś do rokowań z.
Z wszystkich, że gra ma udział RPG, będzie mieć swój charakter, który chcesz pobrać, i nie zapomnij o potrzeby swoje małe (w początkowej fazie) państwa. Ważną częścią sukcesu w tej grze będzie służyć jako nauka, która zwiększy tempo rozwoju, aby twoja armia silniejsza i bardziej wydajne narzędzia. Warto też zwrócić uwagę na osobiste broni swojej postaci, że może ją poprawić inkrustiruya różnych kamieni.
Ale to, co państwo bez armii? Armia musi zbudować, poprawić i zbudować ponownie, tylko w ten sposób będzie w stanie działać na arenie podboju w pełni sił! Zbudowany w grze można również poprawić, jedynym sposobem, aby być opracowane z małej wioski do potężnej twierdzy i murów obronnych, które będą chronić swój spokój.

Istotną rolę w grze i mają łączność tu przetrwać jeden będzie trudne, dlatego, wykorzystując swoje położenie będziesz polecany dla graczy i sojuszy, z którymi można negocjować, a to jest bardzo ważne w grze, gdy miliony graczy, którzy komunikują się przez ponad trzy tuziny języków!Plusy gry Game of War - Ogień Wiek:

  • fajne grafiki
  • wszystko bardzo dobrze przemyślane i szczerze imponujące
  • Gra jest prawdziwe zainteresowanie
  • wysoko rozwinięte komunikacji
  • sploty udane gatunki
  • zawsze można znaleźć coś do zrobienia
  • Można pobrać i grać za darmo!


Wady gry Game of War - Ogień Wiek:

  • podobnie jak wiele innych dobrych darmowych gier - Donat, ale głównym problemem jest to, że są ludzie, którzy nie Części pieniędzy i jako wynik, radzenia sobie z nimi jest bardzo trudne ... w ogólnej równowagi w tej kwestii znacznie zaburzona
  • ze względu na dużą liczbę animacji gry będzie wymagający, aby farsz Android


Wnioski: świetna gra, która zasługuje na miano jednego z najlepszych w swoim gatunku, na które można uzyskać przyjemność grać na Game of War - Ogień Wiek może być nawet blisko oczu na Donut, których wiele może znacznie psuć nastroju, ale programiści bardzo się starała i chce się zasłużoną nagrodę, jest absolutnie w porządku, ale to było o wiele lepiej, gdyby gra została zapłacona, a jednocześnie dając równych szans dla każdego gracza.


Reklama

Pobierz Gra War - Ogień Wiek 6.1.3.608 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Game of War: Fire Age continues to expand the mobile MMO experience! Follow Athena into the inferno as you battle against Monsters and Men with the help of Dragons.

LOG IN NOW to see the LATEST UPDATES!
* Conquer roaming Dragons in the Dragon War Dimension!
* Take on Raid Bosses as a Kingdom for massive rewards!
* Recruit multiple heroes to your side!
* Triumph in incredible events to leave YOUR legacy!
* And MORE!

Enter the Fire Age TODAY!
informacje ogólne
wersja 6.1.3.608 (18287)
Data umieszczenia 2020-09-19 04:53
rozmiar 78.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(65)
4.54★ 90.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/29 08:59
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |