Kuchnia Scramble
4.6 (45)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na własne ryzyko strzela mała kuchnia, które udało się zatrzymać w furgonetce na kółkach, więc nie można odmówić sobie swobodę ruchów! Weź się w różnych częściach tego magicznego świata i wypełnić wszystkich pasz, który spodoba się wam! Więc iść i kupić jedzenie w tej pysznej podróży! Przy okazji większość bohaterów, którzy będą podejścia są znane wielu bajek na Disney, oszczędności lub chęci zaskoczyć? Oto jest pytanie ...


Istotą gry jest to, że każdy klient jest zadowolony - tak, to jest rodzaj utopii, z tą tylko różnicą, że tutaj to jest prawdziwe! Ogólnie rzecz biorąc, nic dziwnego, ponieważ prawie każdy klient otrzyma małe arcydzieło sztuki kulinarnej, która przygotowywać własne ręce! Nawiasem mówiąc, w pewnym stopniu gra nauczy Cię, jak gotować! Proces Nie trzeba tu mocno uproszczone, ale będzie naprawdę wie, co gotować, smażyć, a strzęp pamięta niektórych przepisów i zrozumieć z tego, co uzyskano niektórych potraw ;) Gotowanie zrealizowany swoistą zagadkę, podczas których po prostu trzeba połączyć istniejące produkty i naczynia do gotowania, dość prosta, ale wciągająca.


Plusy i gra oferuje Kuchnia Scramble:

 • prosta, ale wciągająca rozgrywka - każdy uchwyt
 • piękne zdjęcia, Disney nadal
 • Wszystkie przepisy są prawdziwe i ponad stu
 • kilka miast z kuchni lokalnej i preferencji obywateli
 • wiele ciekawych klientów
 • Poziomy mogą być odtwarzane ponownie najlepsze wyniki
 • uaktualnić sprzęt w kuchni, to pomoże, aby szybciej
 • uzyskać specjalne składniki, które zostawiają napiwek ;)
 • darmowe gryWady gry Kuchnia Scramble:

 • nie język rosyjski
 • wolne są tylko pierwsze 9 poziomów, dodatkowo zadawane pieniądze ... ale można to zrobić bez niego, najważniejsze, aby zarobić więcej pieniędzy ;)
 • często zawiesza i wywala wiele skargWnioski: wielka zagadka dla tych, którzy kochają kuchnię do gotowania rodzaj żywności, rodzaj postacie Disneya i wiele innych, nawet jeśli gra została wypłacona bezwarunkowo i bez problemów technicznych ...


Reklama

Pobierz Kuchnia Scramble 9.5.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bug fixes and enhancements.
informacje ogólne
wersja 9.5.0 (9005000)
Data umieszczenia 2020-08-05 16:48
rozmiar 51.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

vibrate

vibrate

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(45)
4.56★ 91.2%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/08 07:41
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |