Martwe statku
4 (36)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ta gra należy do dość rzadkiego gatunku horror-shooter, jak rzadko, ponieważ większość deweloperów przez długi czas nie spełnia podstawowych zasad horroru w ogóle. Dzisiaj, każdy stara się skupić na grafice, w objętości krwi, a być może jakiś rozczłonkowania, a najważniejsze, że można było lepiej umysł :)
Ale prawdziwy horror leży znacznie głębiej, to nie widać, może być odczuwalne dopiero! To jest to, co programiści zaangażowani w tej wspaniałej gry!

Fabuła gry: przyszłość świata wokół nas jest znacznie lepiej znany pod względem nauki, ale jest znacznie bardziej intuicyjny i faktycznie, ludzie żyją w swoim własnym małym świecie i nie chcą patrzeć poza nimi. Pracować długie latać w przestrzeni, nasz bohater Zach jest jednym z nich. Jest to zwykle pracowity, który wykonuje skomplikowane i nie bardzo napraw w przestrzeni i powoli odlotem do domu. Ale tym razem sytuacja się odwróciła na paliwo Zach w swoim pojeździe prawie koniec, a dom z innym locie i latać. Jedyną opcją jest do dokowania w dziwnym statku, który nie odpowiada i poprosić tam do spożycia. Ale szybko zdaje sobie sprawę, że Zach byłoby lepiej, gdyby miał do końca swoich dni dryfował w przestrzeni na statku bez paliwa niż pokład tego statku ... Widzę strach, jesteś sam, przerażające dźwięki, ciemność ...


Co nam się podobało w grze Martwego Ship:

  • to na pewno klasyka gatunku!
  • obawa, że ​​będzie doświadczenie będzie pochodzić z głębi umysłu
  • grafiki pikseli, ale piękne
  • fantastyczny dźwięk stereo, wiesz dlaczego tutaj;)
  • ciekawa fabuła i ciężkie przygody bohatera


Co nie podoba w grze Martwego Ship:

  • tylko darmowe demo
  • Rozdział drugi z twórców nie zostały jeszcze wydane, zostanie zaktualizowany, albo będzie musiał ponownie zapłacić - nie wiadomo


Podsumowując: jeśli masz słabe nerwy - nie warto ściągnąć, zapłacić jeszcze więcej, i jeśli kochasz horrory, prawdziwe horrory, moja rada dla ciebie - kup i nie zapomnij, aby grać ze słuchawkami;)


Reklama

Pobierz Martwe statku 2.0.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Added new Chapter
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (30000)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:06
rozmiar 38.79 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Wszystkie aplikacje BUG-Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(36)
4.05★ 80.94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/14 08:29
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |