Trader zombie zasilania
4.1 (49)

Trader zombie zasilania

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na temat zombie apokalipsy i wirusem zaraził cały świat został stworzony przez ogromną liczbę filmów, gier i innych towarów, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że gatunek wyczerpał się, pod warunkiem, że istnieją realne i przerażające filmy i thrillery i przygoda i serial komediowy, a wszystko, co cokolwiek innego. Ale twórcy DreamTapp jeszcze udało się wymyślić coś nowego w tle znudzonych zombie! I motyw wybrali dość nieoczekiwane - handel!

Co można powiedzieć o handlu w czasach apokalipsy zombie? Niepotrzebnych wymian nie działają, ale konserwy, woda, środki medyczne i amunicja szybciej niż ciepłe bułeczki! Wcielasz się w rolę kupca, który podróżuje od miasta do miasta i sprzedaje ludziom wszystkich zasadniczych. Jest to bezpieczne, aby zadzwonić tej grze strategii, ale to było dość nudne, gdyby nie ...

Tu nie tylko do handlu! Byłoby do czynienia z zombie, jak podróży, walczyć z nimi, aby zdecydować, co kupić, a co zostawić, a co Twoja decyzja musi być ważone dokładnie, będzie bezpośrednio wpływać na jak długo można przetrwać w tym okropnym świecie. Tak, że mamy ciekawą strategię w handlu, zombie i nieliniowej fabuły;)


Plusy gry Zombie Supply Trader:

  • kilka miast z dobrą grafiką, przeczytaj je!
  • wiele wariantów tej historii
  • walczyć nie tylko z zombie, ale również z bandytami i rabusiami
  • cena rynkowa zawsze zależy od czynników zewnętrznych, które zmieniają
  • słuchać radia - zawsze najnowsze informacje na temat nowych materiałów i zniżki


Wady gry Zombie Supply Trader:

  • Opłata gry, kosztuje dwa dolaryWnioski: Trudno powiedzieć, dlaczego w świecie pełnym zombie potrzebują pieniędzy i handlu w ogóle, ale jakoś gra jest bardzo ciekawa i klimatyczna, bardzo polecam do zakupu!


Reklama

Trader zombie zasilania dla Karbonn smart A51

Ocena:

(49)
4.1★ 82.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/15 07:15
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |