Bik - Kosmiczna przygoda
4.1 (18)

Bik - Kosmiczna przygoda

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę grę to było, szczerze mówiąc, w szoku. I kiedy dowiedziałem się, że wszystko gra jest wypłacana, że ​​moje emocje nie zna granic, ale, jak widać, w ogóle, byłem w błędzie.
Ale pierwsze wrażenie z tej gry sprawia, że ​​jest straszna. Stare gry z pikseli na ekranie już mocno w naszym codziennym życiu i ciągle miga na Android, ale większość z nich jest umiarkowanie ciekawe, i wszystko, co pozostało z dawnych czasów - historii lub gry ... ale w naszym przypadku, wszystko jakoś tak inaczej. Ta gra naprawdę wygląda coś dwadzieścia lat temu, praca z komputerami na kartach perforowanych, nic więcej! I ten styl jaskinia została zachowana w absolutnie wszystko - grafiki z okropnym piksela, żółty, biały i niebieski tekst «systemu», menu, przyciski, dziwnych efektów i wszystko, zauważyłem tylko jedną różnicę - muzyka, to nie zgrzyt, na że ogromne podziękowania dla twórców. Przez sposób muzyka tworzy niezwykłą wrażenie, dosłownie dostosowuje się do atmosfery tamtych lat, kosmosu, nie wiadomo, i wszystkich tych innych rzeczy ...

Pomimo agresywnego grafika nędza, która sugeruje, że gra jest w starożytności ma nic złego na temat fabuły, nie mogę powiedzieć. Przynajmniej on jest tutaj, czasami może być trochę rozumieć (ponownie z powodu grafiki i tylko język angielski), ale ogólna idea jest jasna i to z pewnością zaciekawią Cię. Przy okazji dźwięki w grze sporo, nie ma dialogu na wszystkich - będzie musiał przeczytać napisy, ale łatwiej jest zrozumieć język, jeśli nie jest twoim pierwszym językiem.
Więc to jest historia. Działka tutaj jest dość skomplikowany i wymaga porwania cudzoziemców chłopak, korporacje spiskowe, nieoczekiwane znajomości, silna przyjaźń, przygoda, planety na krawędzi zniszczenia, i wiele innych, nawet trochę do dzisiejszych gier!
Gra jest takie same znaki sterujące procesem, który trafi do różnych miejsc i rozwiązywać różne zagadki, gospodarstwo domowe, zbieranie przedmiotów i walczy z potworami. Cały proces jest dość zrozumiałe, z wyjątkiem sytuacji, gdy jesteś w myślach to, co jest, co pokazano na ekranie, ale nie jest częścią układanki, to grafika.


Korzyści Gry Bik - Space Adventure:

  • styl klasyczny, który wyniósł 100%
  • cool story
  • cudzoziemców i miejsca
  • odpowiednie gry i intuicyjny
  • bardzo fajna muzyka w tleWady gry Bik - Space Adventure:

  • nie powiedzieć - straszliwe grafiki
  • 99 centów, które będzie musiał zapłacić, aby zagraćWniosek: tu i nadszedł czas, kiedy trzeba bacznie obserwować na osobistych wrażeniach i jednoznacznie zdecydować, czy gry na pieniądze. Z jednej strony mamy niemal malowidła naskalne, że zstąpił na ekranie Twojego android, a po drugiej stronie tej historii wciągająca, a jeśli nie otworzyły padaczki, nie zauważysz tego jako muzyki zombie wyjść z gry na kilka godzin, tak, 99 centów za takie wrażenia ma pieniędzy.


Reklama

Bik - Kosmiczna przygoda dla Karbonn smart A51

Ocena:

(18)
4.12★ 82.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/20 07:28
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |