Plane Bohaterowie na ratunek
3.8 (20)

Plane Bohaterowie na ratunek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wielu z was grał w gry 2D, gdzie można zobaczyć samolot na szczycie i lecieć w prawo, zbierając monety i unikając przeszkód, czasem nawet fotografowania. Ta gra jest po prostu logiczną kontynuacją tych gier, to nie trzeba strzelać, ale do zbierania monet i Dodge tuż przed. Ale o co chodzi z uwalniając kolejną grę znudzony gatunku? Może dlatego, że trzeba latać w pełnej przestrzeni 3D i uczucie po prostu niesamowite! Czy masz wrażenie, że ten mały samolot rzeczywiście leci przed tobą! Więc Usiądź za kierownicą i iść podbić niebo, chmury się bohaterem, i tak dalej;)

Co zabawne, samolot to nie tylko kawałek żelaza, to jest prawdziwy człowiek! Twoje zadanie - aby wyglądać tak jak ty i pomóc im w kłopotach, bo wszystko jest organizacją lotnicze Heroes! Jeśli ktoś oglądał kreskówki "samochody", to jest coś takiego, tylko w powietrzu. Jeśli nie będzie cię rozpraszać, to twój samolot będzie oczy;)

Jak można zaoferować programistom - zabić swoich wrogów sztuczki ogólnie zrobić i będzie musiał, bo gra jest dobra - nie strzelanie lub straszny wypadek, znak «Crashed». I sztuczki trzeba wykonać wyjątkowo. Aby rozpocząć całą ścieżkę ma swoje granice, jak tor, można je łatwo pokroić w ten dziwny dla przestrzeni powietrznej, jak całe powietrze "autostrada" zdobył inny samolot na lot zgodnie, że nie można "na" sam może nie mieć wyjść i manewr, jeszcze zadzwoni, jeśli jesteś lwem, ale nadal trzeba monetę, ale bez nich można jeszcze przeżyć, ale bez paliwa nie ma, więc do montażu konieczne jest również, aby wymyślić.


Zalety i cechy gry Plane Heroes na ratunek:

 • bardzo fajne uczucie
 • dobra fizyka
 • przyjemne sterowanie, które jest kilka rodzajów
 • zawsze jest miejsce dla rozwoju
 • Piękna grafika i środowiska jako całości
 • Wiele bonusów i rozbudowę
Wady gry Plane Heroes na ratunek:

 • "Autostrada" w niebie - nonsens!
 • w grze, są chwile, kiedy będziesz chciał prosić o pieniądze
 • szczerze mówiąc - nie rozumiem, jak można zebrać wszystkie i nie upaść
 • nie może strzelać
 • i uszkodzenia nerwów - to możliwe!Wniosek: rodzaj gry dla tych, którzy lubią te gry lub mieć nerwy ze stali i gotowy ponieść wszelkie ofiary dla dobra innego dobre doświadczenie w pilotażu, a następnie naprawdę dobre doświadczenie!


Reklama

Pobierz Plane Bohaterowie na ratunek 1.02 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.02 (102)
Data umieszczenia 2015-04-21 08:23
rozmiar 21.85 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-21 11:30:11
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(20)
3.77★ 75.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/22 08:34
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |