PAC-MAN Znajomi
4.6 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Pac-Man gra jest bardzo stary, ona po raz pierwszy pojawił się w 1980 roku, co oznacza, że ma więcej niż 30 lat! Ale firma, która była zaangażowana w nim tych wszystkich latach nadal żyje, ponadto produkuje gry dla Androida! Mówimy o BANDAI NAMCO Games, który zrobił wiele gier na Androida, w tym oryginalnego Pac-Man i Tekken. Ale nie zrobił furorę, chwycił go za część publiczności i to, więc postanowili przenieść się i zapłacić, zdaje się, miał grać Pac-Man, który teraz pojawił prefiksu przyjaciół, których osobiście mam nierozerwalnie związane z Angry Birds Friends ale to wszystko bzdury.
Gra zaczyna się od małego ekranu, które nie wykazuje większego sensu, ale natychmiast ustawia nastrój walki, a następnie poprosi, aby wybrać jeden z pięciu rodzajów kontroli i rzuca cię na polu z poziomu ... a potem z jakiegoś powodu, znowu przypomniał o Angry Birds, bo że każdy poziom można przejść do jednego, dwóch lub trzech gwiazdek ... tak jak u ptaków w miarę postępów przez poziomy stają się bardziej złożone i coraz bardziej znaków ... na szczęście nic innego, które byłyby związane z grami nie zauważyłem, bo możesz powiedzieć, że gra tak blisko w niektórych punktach w realizacji, to niech tak będzie.
Ale w ogóle, wszystko będzie łatwiejsze, jeśli ta gra nie będzie postrzegany jako kontynuacja oryginalnego Pac-Man, i będą traktowane jako niezależny projekt z już znanych bohaterów ...


Zalety i cechy gry Pac-Man przyjaciółmi:

  • Odblokowanie wszystkich swoich przyjaciół i pomóc im wydostać się z zamku z duchami
  • otwarte różne gadżety, które pomogą Ci wygrać
  • Gra podzielona jest na 6 światów i 95 poziomów
  • codziennie można zdobyć nagrody
  • Można pobrać i grać za darmoWady gry Pac-Man przyjaciółmi:

  • Gra zapłacił treści i reklam, wiele reklam
  • z oryginalnego Pac-Man jest trochę w lewo
  • Plan "nie bardzo"
  • pomimo 5 rodzajów kontroli każdego z nich jest strasznaWniosek: nie dobrze, niestety, nie mogę powiedzieć o tej grze ... jeśli weźmiemy pod uwagę to jako kontynuację oryginalna - to porażka, bo pomysł gry jest zupełnie inny i nie jest postrzegana jako oryginalnego Pac-Man, jakby zapomnieć o oryginalne, następnie szybko dojść do wniosku, że "nazwa" jest wszystko, co gra ma, bardziej niż cokolwiek innego.


Reklama

Pobierz PAC-MAN Znajomi 1.0.4 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (24)
Data umieszczenia 2017-12-02 15:26
rozmiar 62.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.59★ 91.88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/25 07:59
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |