Galaga Special Edition
3.7 (16)

Galaga Special Edition

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Klasyczna kosmiczna strzelanka wiecie, źródłem tego gatunku była gra Space Invaders, który pojawił się zbyt podane. Następnie gatunek ewoluował, jeśli rodzimy gra może poruszać się tylko w poziomie i wszystko było na ogół statyczny, z wyjątkiem zestawu przeciwników, a potem były strzelców, w którym można poruszać się w czterech kierunkach, czyli poprzek płaszczyzny ekranu przeciwnikom zachowywać się różnie umieszczony, jak również eliminuje się znacznie szybciej. Te gry były bardzo, bardzo dużo, nie widzę powodu, aby ich listy i porównać jedno jest pewne, ta gra jest więcej niż przyzwoity i warty uwagi!

W pewnym stopniu, te gry nie jest bardzo proste - nie czeka na coś specjalnego, więc wystarczy przestrzegać kilka zasad do gry był przyzwoity. Na przykład powinno być dziarski - strzelanie wrogów i powinno być dużo, dużo wybuchów, wiele bonusów. Złożoność gry jest, aby zrównoważyć gdzieś pomiędzy załamania nerwowego gracza i chęć, aby spróbować ponownie. Bossowie mają być jeszcze trudniejsze. Grafika powinna być prosta, ale rześki, bez hamulców i efekty specjalne. W tej grze, wszystko jest tam, tak wyszło!


Zalety i cechy gry Galaga Special Edition:

  • Losy galaktyki jest w Twoich rękach!
  • wiele nagród i osiągnięć
  • bardzo trudnych bossów
  • jazdy i działania będzie Cię
  • 25 długich poziomów
  • różnych wrogów, które będą musiały dostosować
  • darmowe gryWady gry Galaga Special Edition:

  • Wiele reklamyWniosek: te gry nie są najbardziej popularne, ponieważ może wydawać się nudne do pewnego stopnia jest to, ale są one przeznaczone dla osób, które pamiętają swoje dzieciństwo i chcą dostać go na kawałku nowoczesny telefon. Teraz, jeśli nie bardziej reklama była tak bardzo ...


Reklama

Pobierz Galaga Special Edition 1.1.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (30)
Data umieszczenia 2017-09-24 10:43
rozmiar 50.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.7★ 73.92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/26 07:22
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |