Kontrola lotu
4.3 (18)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Tego gatunku, jeśli można to tak nazwać, są dwie główne gry - Air Control, deweloperów Cztery pikseli i lotem z Namco i Air Control było pierwsze ... o rok wcześniej, co najmniej na android, ale gra jest bardzo jak chciałbym powiedzieć zbyt wiele podobni! Obie gry są na prawie wszystkich obecnych platform, obie gry o tej samej ilości fanów, i do zaangażowania się w te gry trzeba to samo - do pracy menedżera i kompetentnie samoloty roślin, których liczba zwiększa się cały czas. I na obu gry android wypłacone i są w dolarze, obie gry mają wersję demo, które można czytać ... ale tylko wtedy, gdy mówimy o Androida, to uprawnienie kontroli lotu jest niższy, ale istota tego nie zmieni.

Jak już wspomniano, idea gry jest utrzymanie bezpiecznej przestrzeni powietrznej nad lotniskiem, gdzie samolot do lądowania i ciągle przychodzą czasami helikoptery. Twoim zadaniem jest nie tylko w celu zapobiegania spotkanie samolotu, ponieważ tor lotu z wielu z nich pokrywają się, ale także umieścić je na właściwej drodze. Wygodnie, wszystkie działania w grze są wykonane z jednym palcem, więc nie ma problemów z kontrolą - proste i jasne. Po pierwsze, gra może wydawać się proste, ale jest ciepło! Dysze są coraz bardziej i palce na pewno brakowało w ogóle tak, że rozwijanie uwagi i reakcji, jak i medytacji i oblicza wszystkie możliwe opcje.


Zalety i funkcje kontroli gry Flight:

  • proste i prosta gra
  • Gra będzie trudna, na wysokości grywalność
  • 5 różnych lotnisk i 10 typów samolotów
  • jest za darmo wersja demo


Minusy gry Flight Control:

  • Pełna wersja kosztuje około jednego dolara
  • istnieje bezpośredni konkurent - Air ControlWnioski: dobra alternatywa od NAMCO, ale co najmniej połowa graczy preferuje inną grę, dlaczego - patrzeć na jutro)


Reklama

Pobierz Kontrola lotu 5.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
• Bug Fixing
informacje ogólne
wersja 5.3 (53)
Data umieszczenia 2016-07-31 06:31
rozmiar 40.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
4.26★ 85.1%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/26 08:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |