Siege Hero Wizards
2.5 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Pierwsza część gry nie tylko na Androida, a ona nie mogła wygrać najgorszy popularnością - ponad 7 milionów fanów, wynik jest całkiem przyzwoity. Ale druga część tego Siege Hero Wizards i umieścić większe nadzieje, zastępując dewelopera, to igrzyska Armor, która liczy się na rynku zaledwie sześć gier, kilka fanów, ale gra dobra ocena, co oznacza, że wiedzą, jak je zrobić, Ale tylko w popularności strumienia nie spaść. Obawiam się, że ta gra jest oczekiwanie na coś takiego.

Nie możemy powiedzieć, że gra jest coś irytujące lub że ma zauważalnej słabości, ale jedno jest pewne - pojawiła się późno, co najmniej później niż większość jego konkurentów, dlatego dbałość o nią i nie będzie świadczona w wysokości które chcielibyśmy.
Deweloperzy poszedł na śmiały krok - gry, zwłaszcza w pierwszych chwilach, jest bardzo podobna do wszystkich znanych i lubi Angry Birds, ale podobieństwa nie są na tyle silne, aby móc powiedzieć, że jest klonem. Pomysł - tak, podobny, ale realizacja jest nieco inny. Że ptaki tutaj, że celem jest zniszczenie budynków, tylko ptaki w ich świń ukrycia, to nie da się ukryć, że orki, nie mniej zła. Struktura jest bardzo podobna do tych, z którymi można spotkać się w Angry Birds, ale podstawy gry, a mianowicie, w jaki sposób można zniszczyć niektóre tutaj. W szczególności, tutaj masz do nich strzelać, a w pierwszej osobie, takich jak dandys w kaczek)


Zalety i cechy gry Siege Hero Wizards:

  • złamać i zniszczyć - to tutaj
  • śmieszne orków, trolle i gobliny
  • Ładna grafika i fizyka odpowiednie
  • Kontynuacja popularnej gry
  • gry za darmo



Wady gry Siege Hero Wizards:

  • nie pozwolę myśl Angry Birds
  • za darmo w grze są tylko pierwsze 60 poziomów



Wnioski: dobra gra, ale nie na długo, wątpię, że jest wielu, którzy chcą zapłacić za drugim rozdziale, więcej tego typu rysunek pieniądze od ludności postrzegany agresywny, jak pokazuje praktyka, więc, niestety, druga część jest mało prawdopodobne, otrzymają taką samą publiczność jako Pierwszy.


Reklama

Pobierz Siege Hero Wizards 1.3.9 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
* Play through the locations in any order you like.
* Fixed skipping levels by watching an ad.
informacje ogólne
wersja 1.3.9 (1480685001)
Data umieszczenia 2017-06-10 09:33
rozmiar 60.24 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Riskware/Generic.Z.2ECB41!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-06-10 12:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Armor Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
2.48★ 49.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/29 07:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |