RIO 2 Sky Soccer!
4.4 (104)

RIO 2 Sky Soccer!

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tej grze w piłkę nożną, mecze ary shlestnutsya, jeden czerwony, jeden niebieski - tak można odróżnić drużyny! Jak dobrze wiadomo, Rio - jest w Brazylii, i Brazylia są dosłownie życia w piłce nożnej, co powiedzieć, nawet jeśli papugi zadowolony z tego mistrzostwa. Pomaga pokonać brzydkie niebieskie papugi czerwony do królestwa zwierząt w ich sprawiedliwości było!

Gra została stworzona głównie dla dzieci, ale wielu dorosłych na pewno znajdziesz w niej coś ciekawego dla siebie! Został on opracowany wraz z Twentieth Century Fox i Blue Sky Studios, który stworzył słynnego kreskówki Rio, tak, że czuje się bardziej wirtualnym kontynuacją filmu, w którym biorą bezpośredni udział! Nie trzeba dodawać, deweloperów nie zapomnij dodać wiele aplikacji do gry, które pomogą Ci komunikować się ściśle z bohaterów filmu, aby je zbierać i całkowicie rozproszony z gry, kiedy był znudzony.
Warto też zauważyć, że gra ma wiele elementów edukacyjnych, które pomogą dzieciom rozwinąć i poprawić swoje wyniki w szkole, co najmniej, że jest jak jest planowane;)


Korzyści Gry RIO 2 Sky Soccer!

  • Gra pomoże rozwijać swoje dzieci i dorośli będą interesujące
  • przyjemna i ciekawa gra gry piłka nożna
  • jasne, a wszystkie znane postacie
  • Piękna grafika i płynne animacje
  • kilka trybów gry i wiele dodatkówWady gry RIO 2 Sky Soccer!

  • Opłata za grę, za symboliczną sumę jednego dolara można dostać, nie ma innych wydatków nie są wymaganeWniosek: dobry prezent dla dziecka, zwłaszcza jeśli on sympatyzuje z bohaterów słynnych kreskówek, poza tym, ta gra może być przydatne dla rozwoju.


Reklama

RIO 2 Sky Soccer! dla Karbonn smart A51

Ocena:

(104)
4.44★ 88.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/30 07:02
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |