Arcane Dusza
4.4 (33)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Działka będzie rzucać się w dzikim lesie, która jest pełna strasznych potworów, w ostatnich latach znacznie mnożyły. Tak, że ktoś inny niż ty będzie w stanie rozwiązać ten istuatsiyu i oczyścić las od zła?
Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nudne, ale podstawą gry jest zabić potwory, mimo, że dużo rozgrywki i nie zauważyć. Dla ciebie, jest duża mapa, na której zaznaczono punkty, przez które będzie działać na swój sposób, więc nie przegap najważniejsze etapy i być pewien, do walki z odpowiednich potworów. Że proces odpędzania terytoria było interesujące cię, jak być powinno z potworem spadnie szereg bonusów, w tym, w trosce o ciebie walczyć. Początkowo wszystkie lokalizacje będą oferowane na najprostszym poziomie skomplikowania, to możesz iść do środka i najtrudniejszych poziomach, nie trzeba wyczyścić coś godnego potworów będzie łatwiejsze, jak złożoność przemijania.

Zarządzanie i proces walki jest bardzo prosty - atak, używać czarów i przywrócić siłę i poćwiczyć na zwykłych potworów można walczyć bossa na końcu każdej lokalizacji bossów często upuść rzadkie przedmioty, które można wyposażyć swoją postać.

Inne procesy w grze jako logiczne i proste - tutaj około 80 poziomów i przejściu jednego z nich dostaniesz możliwość pompowania swoje talenty, które uczynią twój charakter silniejszy. Niektóre inne funkcje będzie można pompować na wirtualne pieniądze, które wydobywa się w walkach z potworami. Co do sprzętu - w tym także, jak zwykle, nie ma sklepu, w którym za wirtualne pieniądze można kupić proste i bespontovye rzeczy, może coś fajnego tylko znokautować go.
Oprócz dobrze znanego procesu pompowania i opcji z wyposażenia warto zwrócić uwagę, że system dawstwa w grze zbyt dobrze, w razie potrzeby, może być podawany na prawdziwe pieniądze, od kilku dolarów do nieskończoności, zwiększając w ten sposób do nieba chłodu twojego bohatera.

Wniosek: Klasyczne gry role-playing jest dobra, ostatni raz bez ich darowizna nie stanie się to, co możemy żyć, ale szczerze mówiąc - zmęczony. Ta gra jest wystarczająco dobra, ale nie każdy będzie jak ze względu na grafikę, to skromnie i w rodzaju stylu, ale zapewnia dobre wyniki w grze, bez hamulców i problemów. W każdym razie, skoro gra jest za darmo - nikt nie przeszkadza go pobrać i przetestować go na własną rękę, to jest całkiem możliwe, to cię dokręcić!


Reklama

Pobierz Arcane Dusza 1.0.6 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
[ Changed Matter ]
1. Optimization, debugging
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (1000006)
Data umieszczenia 2015-02-27 13:31
rozmiar 35.42 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-02-27 15:33:13
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje mSeed Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(33)
4.43★ 88.69%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/31 08:43
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |