Wieża Boks
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tej gry nie ma więcej, na przykład, nie ma działki nie istnieje logiczny i nie szkoda dla gracza, ponieważ gra jest bardzo trudne. Celem gry jest, aby zniszczyć, zniszczyć i zniszczyć wieżowce! Dlaczego? - Nie wiadomo! Dlaczego? - Również znany! Ale jasne jest, w jaki sposób!
Sposób niszczenia wieżowce tutaj bardzo oryginalna - bierzesz pod kontrolą wielkiego boksera, bokser mutanta, najwyraźniej, których wielkości dwupiętrowego domu, więc kolejny cios w stanie wykonać całą podłogę! Więc to bandyta i skrzynki na wieżowcu, zmniejszenie ich wysokości z niespotykaną zawziętością i szybkością! To cały i wszystko, i że można powiedzieć o idei tej gry;)

Rozgrywka: gra jest retro i 2D, odpowiednio, tak, że budynek jest płaska, czy to od Ciebie w lewo lub w prawo, nie ma innej opcji. Twój tyranem zamachał pięści bez zatrzymywania, budynek staje się niższy, ale w lewo, jeden w prawo można zbliżyć balkony lub inne występy, które można zmusić, tak długo, jak wielkim człowiekiem pałki budowania Twoim zadaniem jest czas, aby przenieść go lub do jednej lub drugiej stronie nie pozwalając, aby być przypięty. Nawiasem mówiąc, w praktyce, jest bardzo trudne i nerwy są na krawędzi.

Zalety i cechy gry Wieża Boxing:

  • dziesięć różnych bokserów bandyci, wybrać swój ulubiony
  • Zniszczyć wszystkie znane oznaki spółek
  • Doskonała grafika, ale świateł
  • fascynujące i zombie soundtrack
  • fajne strajki głosowe
  • Statystyki osiągnięć
  • gry za darmo


Wady gry Wieża Boks:

  • Proces jest bardzo monotonna, chociaż opóźnienia
  • często pomija reklamy
  • jeśli tak dobre jest to, że jest gra TimbermanWniosek: szalony? TAK! Wciągająca? TAK! Niszczy nasze nerwy? TAK! A jeśli chodzi łatwiej, to ta gra jest zalecane dla wszystkich, którzy kochają stare gry, każdy, kto ma nerwy ze stali i dużo cierpliwości, do wszystkich, którzy są skłonni do rezygnacji z gry z głową!


Reklama

Pobierz Wieża Boks 1.0.4 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
-minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (386)
Data umieszczenia 2014-08-31 15:24
rozmiar 18.3 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 08:51:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/01 08:23
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |