Pieniądze Run
4.5 (79)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Dziś coraz trudniej odróżnić biegacza i rasy, jeśli samochód jest zaangażowany Rahner. Z jednej strony zawodnik zbierać monety (w szczególności), unikając przeszkód, a jednak jest to zwykle nieograniczone i pomysłem jest to, że nie odbędzie się tak długo, jak to możliwe, w tym samym czasie, aby przejść (run) szybciej lub wolniej nie można przenieść z stabilna prędkość. W tym samym wyścigu szybciej tym lepiej, prędkość prowadzenie, wyciskając cały sok z samochodu, można staranować przeciwnika, jest wykończenie. W przypadku Haszem jest bramka, ale droga do tego, musisz zbierać monety, można wbić inne samochody, ale powinny unikać krawędzie drogi, prędkość jako stałą ... No, coś pomiędzy.

Warto zauważyć, że w tej grze czeka na fajne samochody, które byłyby przyjemność kierować w wyścigu, ale tutaj kołowania i fizyka są na wystarczająco wysokim poziomie, więc nie powinien narzekać. Gra ma dobrą grafikę, a nawet samochody, pomimo stosunkowo małej wielkości i widoku z góry wyglądają świetnie! Ogólnie, wizualnie gra pozostawia pozytywne doświadczenie, rozgrywka może być wiele kontrowersji, ale z Rahnera jest bardzo dobrym rozwiązaniem.


Zalety i cechy gry Pieniądze Run:

  • w grze na więcej niż 60 pojazdów, ich liczba nadal rośnie!
  • na będzie ścigać się z policją
  • przechodzą szereg ciekawych misji
  • Walka z przyjaciółmi w walkach PvP
  • Poćwiczyć sztuczki, aby zarobić dodatkowe punkty
  • bespltnaya gry!Wady gry Pieniądze Run:

  • mają reklamy
  • Rahner nieco znudzony, przepraszam, że nie jest to klasyczny wyścigWniosek: gra jest dobra, ale szkoda, że to nie jest normalny wyścig mi nie pozwolił, bo czy to jest wyścig, to było po prostu super, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę harmonogram i liczbę samochodów.


Reklama

Pobierz Pieniądze Run 1.8.3 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.8.3 (183)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:06
rozmiar 48.76 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
AegisLab → admob_1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-07 05:09:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(79)
4.46★ 89.27%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/03 07:39
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |