Angry Birds Stella
4.1 (79)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Do czasu, ile już utworzyli silną opinię, że seria Angry Birds (w klasycznym siebie) przeżył swoją przydatność i nie jest prawdopodobne, aby otrzymać wszelkie istotne aktualizacje w Rovio wykonane śmiały ruch i wydała gry Angry Birds Stella, która jest kilka powtórzeń fabuły i zasada klasyczne ptaki, ale ma kilka istotnych różnic, do których chciałbym się przyczepić :)

Historia: wszystko jest proste i zwięzłe, jak wcześniej. Kiedyś ukradli jaja ptaków i zaatakowali świnie, aby je z powrotem, to wszystko trochę inaczej - Stella (główny bohater, co się dzieje) ukradł plecak z mapą, która widocznie oznaczone bardzo ważne miejsce. I ukradł mu zwykłą świnię, ale na rozkaz zła królowa ptaka. Ten incydent wystarczy Stella wściekł i poszedł do swojej "krucjaty" kampanii na rzecz wzmocnienia niszcząc świnie z poziomu na poziom.

Gameplay: zasadniczo nic się nie zmieniło, nadal trzeba rzucać ptaka w świnię. Zmieniane tylko umiejętności ptaków, są teraz głównie własnym przewodnikiem, i tak się dzieje w trybie mody dzisiaj, zwolnionym tempie, co znacznie ułatwia rozgrywkę. Trochę zmienił wygląd menu, ale nie będzie trudne do zrozumienia. W nagrodę za pośrednictwem poziomów dostaniesz gwiazdę, jak zwykle 02:59, w zależności od liczby punktów. Fizyka nie zmienił się zasadniczo, to jest nadal dobra, które nie może nie cieszyć.


Oferuje Zły ptaków Stella:

  • Nowe poziomy, nowe możliwości
  • Ponad 120 poziomów na pięknej wyspie
  • nowe, bardziej soczyste i jasne grafiki
  • nowe postacie z nowych możliwości
  • był album z pamiętnych zdjęć
  • możliwość dodawania nowych ptactwo oznacza TELEPODS skanowania
  • polityka finansowa Rovio również nie zmieniło, wszystko za darmo z nie wiele ingerencji reklamy


A teraz ujemne i carping oczywiście czysto osobista opinia.
I nawet nie starają się powiedzieć, że gra jest zła, jest bardzo miły i doskonała jakość, ale jeśli porównać go z klasycznych Angry Birds, w imię których wyszła, ulepszenia nie są na lepsze. Aby rozpocząć irytujące poziomy menu animacji obfitości, a sam menu stało się mniej komfortowo, drażni ciągłe śmiech pierwsze zabawy Stelli, a jeśli grasz na 20 minut, to jest jak coraz mniej, a okazualivaniya gry proces sprawia również smutne pomyśleć o perspektywy. Sposób wykonania można zauważyć, że gra jest bardziej skupiona na dzieci niż w poprzednich wersjach ... ale, jak już wspomniano, jest to czysto osobista spekulacja, gra jest nadal dobra.

Wniosek: Rovio może i grać na 5 +, tym razem nie jest wyjątkiem, osobiste preferencje nie mają tu szczególną rolę, dziesiątki milionów graczy, będą zadowoleni i to jest ważne.


Reklama

Pobierz Angry Birds Stella 1.1.5 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
We addressed some minor issues in order to improve the user experience. Thanks for playing, and keep popping those pigs!
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (1152)
Data umieszczenia 2015-05-05 08:26
rozmiar 49.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-05 11:27:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REGISTRATION

REGISTRATION

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(79)
4.11★ 82.26%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/06 04:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |