Idealne Spider-Man
4.2 (150)

Idealne Spider-Man

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Doświadczenie pokazuje, że aby zrobić przyzwoitą nie Runner to łatwe zadanie, przynajmniej są one coraz więcej i coś dobrego pojawia się coraz mniej, zwłaszcza w procentach. W tym przypadku, wszystko jest dobrze, ale jak zwykle z Gameloft, nie ma żadnych błędów, które można zamknąć oczy.

W grze fabuła.
Generalnie, jest to, przynajmniej w trakcie Rahnera. Czekasz na minutę wygaszacz w stylu komiksów z różnych znaków i wszelkiego rodzaju dialogów, ale tylko w języku angielskim, ale punkt jest w każdym przypadku. Ale fabuła gry ma niewielki wpływ, praca wciąż jest potrzeba uruchomienia naprzód, zbierać power-upy i zniszczyć wrogów z bossami.

Grafika, animacja i realizacja.
Ponieważ gra nie w Gameloft, to jesteś w jakikolwiek sposób czują, że jest to kolejny wynik rurociągu, ale mimo to jakość. Grafika jest dobra, ale bez dodatków, ponieważ kreskówki, choć dla postaci z komiksów pasuje tylko w prawo. Płynna animacja, nic nie znajdziesz irytujące, z wyjątkiem dwóch rzeczy. Po pierwsze - są szkoły zarządzania, że ​​twórcy nie zdecydowali jeszcze, że sprowadzają się do tego, że twoja postać nie będzie zawsze reagować na swoje działania ... sam w sobie jest nieprzyjemne i prowadzić do utraty większości przypadków. Drugi punkt - podstawą zapłaconej części tej gry, jest dostępność energii poświęca się podczas biegu, a następnie odzyskane z czasem. Za pieniądze można kupić dużo energii i grać bez przerw + będą mogli ustawić rekordy w trybie Endless, w którym energia ta jest również zmarnowany. Ale bez niej nigdzie, to Gameloft! :) Co do reszty, nie mamy zastrzeżeń, co więcej, biegacz wygląda świeżo i faktycznie naprawdę ciekawe.


Zalety i cechy gry Idealny: Spider-Man

  • postacie z komiksów zawsze poważany
  • wystarczy świeże spojrzenie na gatunek i dobra realizacja
  • co nie, ale jest teren!
  • zróżnicowany i wciągający gameplay
  • Tryb nieograniczone i "Historia" zawiera 25 poziomów
  • wiele różnych Spider-Man
  • twórcy obiecali wypuścić wiele nowych znaków
  • pobierz gry dla Androida dostępne za darmo


Wady doskonałej gry Spider-Man:

  • Donat jest, ale bez niego można grać
  • są problemy z zarządzaniem, które może naprawićWniosek: stały cztery drugie miejsce, które będą korygowane przy kontroli pięciu pięciu plus zostanie usunięty, jeśli przepływ mocy w trybie końca. Zaleca się, dla wszystkich fanów komiksów i Rahnera.


Reklama

Idealne Spider-Man dla Karbonn smart A51

Ocena:

(150)
4.25★ 84.9%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/13 07:04
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |