Undead vs Roślin
4.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wiele grać lub po prostu wiedzieć, kult gry Plants vs Zombie, w której dzielni rośliny do odstraszania atak hord zombie, ale najwyraźniej ta długa wojna jest już dawno za nami, a rośliny były w stanie wygrać. Ale przez jakiś przypadek stały się one również zombie, i bardziej przerażające i niebezpieczne niż te, przeciwko którym walczyli. Ponieważ mniejsze zło wybrać mniejsze, to musisz grać jako zombie, i wygląda na to, doświadczony wojownik, i że potwierdzi swoje działania na polu bitwy.

Gra to gra logiczna, w której musisz strzelać tak, że dzięki pocisk rykoszet uderzył w wybuchowych lub wyzwalacza. Opcje są rzeczywiście dużo, jak i poziomy, tylko zrobić to będzie bardzo trudne, a im dalej, tym trudniej, ale to jest cały interes! Razem czeka na stu pięćdziesięciu unikalnych poziomów, z których każdy deweloperzy próbowali wymyślić coś szczególnego i niezwykłego. Po prostu trzeba odwiedzić różne miejsca zabawy, począwszy od ciemnych jaskiniach i stodół i kończące się piękne plaże i dżunglę.
Jedyną rzeczą, która może być powiadamiani w tej grze jest grafika, to jest bardzo proste i nie różni się animacja żadnych ozdobników, ale jeśli nie zwracać uwagę na to, że gra jest postrzegana bardzo ładnie.


Zalety i cechy gry Undead vs roślin:

  • świetna kontynuacja kultowej patowa
  • ciekawe poziomy
  • staniesz się królem bounce
  • prosta i intuicyjna rozgrywka
  • tak wiele poziomów (150 sztuk)
  • gry całkowicie za darmo


Wady gry Undead vs Roślin:

  • Wykres wyraźnie pozostaje na niskim poziomie
  • Cały pomysł został skradziony z gry zombie 2 Głupich


Wnioski: Jest to gra, która próbuje naśladować bardziej znany był gorszy niż oryginał, z którego wiele momentów przemycić. Gorsze grafika, poziomy 4 razy mniej, a liczba pobrań jest mało prawdopodobne, być ponad 5 milionów na Głupi zombie, więc to do Ciebie, co do gry, w źródle lub w następstwie.


Reklama

Pobierz Undead vs Roślin 2.6 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 2.6 (17)
Data umieszczenia 2017-09-15 21:09
rozmiar 25.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.78★ 95.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/16 08:28
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |