Rally Champions 3
4.1 (99)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tej grze, główny nacisk kładzie się na symulacji, więc zrobić wiele, aby w ten sposób nie uzasadniają najlepsze grafiki i wiele innych wad. Wydaje się, że trzecia część może być montowany solidną wiedzę i sugestie od użytkowników, które, niestety, nie było tak dużo. Pierwsza część sprzedała nie przekroczy pół miliona, drugi nie może przepustki i za 100 tysięcy, a trzeci jest już blisko do pobrania na początku i tak może go wyprzedzić. Jeśli mówimy o harmonogramem, stało się lepiej w porównaniu do ostatniej części, ale mimo to nadal jest w pierwszej trójce, zwłaszcza świat zewnętrzny, choć niektórzy, którzy mieli z nim interesy?

Tylko uległa zmianom i polityk finansowych deweloperów, dwa ostatnie były częścią badania i pełna wersja, która kosztuje około piętnaście dolarów, w trzeciej części nie jest to, że gra była pierwotnie darmo.
Na zapewnień twórców, ich przetworzone niemal wszystko - fizykę samochodów, grafiki, działając głosu i zarządzania, ale to się uda?
W rzeczywistości - nie.
Fizyka jest dopuszczalne, przynajmniej na platformie mobilnej, ale pola karnego wciąż nie jest narysowana na przykład można podać przez przeciwnikom maszyny, co ma być zmieszana. Z kontrolą tego samego problemu, ponieważ trudno jest ocenić fizyki samochodu, że piekło jazdy. Z grafiką nie wszystko jest w porządku, tak, to jest lepiej, ale modele samochodów kątowe, ościeży. Jedyną rzeczą, na którą może podziękować im inny zestaw modeli, które muszą być znane wszystkim fanom tego sportu - Subaru, Toyota, Mini, Lancia i innych.


Korzyści Gry Rally Champions 3:

  • grafika stała się lepiej było dwa, stał na trójce
  • fajne samochody
  • dobry dźwięk
  • wiele utworów i badania
  • Możesz pobrać tę grę za darmoWady gry Rally Champions 3:

  • straszne zarządzania
  • Symulator nazwać to zbyt trudne
  • istnieją błędy, choć na nich pracujeWniosek: jest jasne, że twórcy próbowali i sprawił, że gra trochę lepiej, ale to wciąż za mało, aby ją włączyć, aby osiągnąć nowy poziom, więc spodziewać czwarty lub nawet piąty, kiedy jesteśmy w końcu w stanie korzystać z tego rajdu!


Reklama

Pobierz Rally Champions 3 1.2.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
-bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.2 (5)
Data umieszczenia 2015-06-02 07:15
rozmiar 48.92 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje HOMPAIN na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(99)
4.11★ 82.14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/17 15:35
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |