Rise of Bugs
4 (71)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Dawno, dawno temu był taki film - Starship Troopers, bohaterowie, których wylądowali na planecie i były zacięte walki z miejscową ludnością - Chrząszcze i podobnych stworzeń, jest coś podobnego, tylko w celu obrony ich środki nie dowodzić żołnierzy i jeden pistolet, który, Na szczęście, jest to możliwe, aby uaktualnić w każdym calu. Akcja rozgrywa się gdzieś na odległej planecie, zdecydowaliśmy się kolonizacji, tym samym przeszkadzać lokalnej fauny, który postanowił oddać.
Fala po fali ciebie zaatakuje owady, za każdym razem coraz bardziej wydajne, szybsze i zwiększenie ich liczby, ale dla każdego martwy otrzymasz bonus wydać na ulepszenia, tak aby twoje ramiona będą pasować do napastników. Ogólnie, średnia, jak w innych grach z gatunku TD, co dla Androida i innych platform ogromna kwota. Ale ta gra ma ważną różnicę - opłaciło :)

Koszt tej grze jest jeden dolar, to nie jest dużo, ale dużo konkursu można uzyskać za darmo, więc trzeba patrzeć na to, co ta gra jest lepsza niż inne.


Plusy gry Rise of Bugs:

  • dobra grafika (nie szczytem doskonałości, ale stały cztery)
  • dwa tuziny różnych wrogów
  • cztery rodzaje wież obronnych
  • Możliwość aktualizacji
  • Kilka różnych scenariuszy, każdy z własnym zameldowania
  • Dobry projekt i bardziej płynne animacje
  • Twórcy obiecują wiele aktualizacji w przyszłościMinusy gry Rise of Bugs:

  • Cena emisyjna - 1 dolar
  • nie ma przycisku "strzelać", bo strzelanie jest automatycznie, trzeba tylko przesunąć palcem po ekranie ... nudne!Wniosek: gra jest dobra, ale nie ma żadnych właściwości wyróżniają się na tle konkurencji, więc sensu płacić za to w tej chwili, jeśli tylko, aby zwolnić wiele aktualizacji i ilości gry znacznie wzrośnie.


Reklama

Pobierz Rise of Bugs 1.0.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Some bugs have been fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (3)
Data umieszczenia 2018-05-28 12:22
rozmiar 48.23 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(71)
3.96★ 79.26%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/18 07:05
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |