Koza Simulator
4.4 (1211)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Każdy gracz wie, co GTA, ogromna liczba czeka na piątą część tej gry jest wydany na PC, o urządzeniach mobilnych, a myślę, że jest zbyt wcześnie, może kiedyś i będzie ... ale jest alternatywą tą grę symulator dzieciaka!
Pierwszy symulator kóz pojawił się około rok temu, wyszedł trochę później niż GTA 5, który został wydany w dniu 17 września konsolach. Natychmiast po tym, wojna, którzy grać na konsolach, a ci, którzy domagali się uwolnienia gry na PC, ale producenci nie obiecał nic, a nawet, że jest szansa, że ​​tak się nie stanie. Ale fani nie zatrzymują, tak, że niektórzy deweloperzy ekstrakcji gdzieś Beta World GTA i wykonane kozę w buty, które można uruchomić tam. Mecz był dość nudny na początku, ponieważ miasto było puste, ale gra ewoluowała, a teraz jej jeszcze zostało przeniesione do platform mobilnych, tak cieszyć silnik GTA można na tablecie lub telefonie, ale są dwie ważne rzeczy pierwsze - urządzenie musi być potężnym, skandaliczne roszczenia o + nie jest najlepszym optymalizacji. I drugi punkt - gra jest warta niewiele więcej niż 5 dolarów!


Gameplay i historia.
Trudno powiedzieć coś konkretnego na temat fabuły w tej grze, podobnie jak fakt, że nie, w rzeczywistości jest to otwarty świat, gdzie można udać się w dowolnym miejscu można coś zrobić, aby przerwać, zgniatanie i bawić się w dowolny dogodny sposób, w ogóle to wszystko. Rozgrywka nie jest tak przywiązany do czegoś konkretnego ... gra w ogóle jest bardzo dziwne, nie bierz tego za coś poważnego, to jest po prostu drogie żart, nic więcej.

Grafika i wdrożenie.
Tutaj jest super grafika, fizyka i mechanika zbyt duża, zwłaszcza jeśli nie zapomnieć, że ten port z PC. Są szkoły tekstur, ale rozgrywka nie jest dużo, że wpływ na inne błędy zbyt pełne, ale deweloperzy oficjalnie oświadczył, że nie będzie ich naprawić, działa tylko na krytyczne. Również w grze są punkty można zarobić na zniszczenie jako całości - jest tylko statystyka.


Korzyści Gry Koza Simulator:

  • GTA 5 nie został jeszcze osiągnięty Android - got it!
  • W jakie inne gry możesz stać koza?
  • duży otwarty świat
  • dobra grafika i fizyka
  • wiele możliwościWady gry Koza Simulator:

  • Świat nie jest jeszcze kompletna, ale obiecał zwiększyć
  • wymagania sprzętowe na granicy fantazji
  • masa małych stad, że nikt nie będzie skorygować
  • to nie jest gra, to jest śmieszneKonkluzja: jeśli jesteś w stanie zapłacić za więcej niż 5 dolarów sztuczka - pobrania, nie pożałujesz, ale należy zrozumieć, że zabawa szybko nudzi. Jeśli jesteś fanem GTA 5, ale nie mają możliwość grania na konsoli, a następnie poczekać trochę dłużej, to wkrótce pojawi się na komputerze i kozy nie będzie konieczne.


Reklama

Koza Simulator dla Karbonn smart A51

Ocena:

(1211)
4.36★ 87.11%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/19 07:08
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |