Barboskiny
4.3 (1714)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nazwa gry jest bezpośrednio związane z kreskówki dla dzieci o tej samej nazwie, która jest teraz w trzecim roku dzieci zombiruet z niebieskim ekranie telewizora. Ale dlatego, że dzieci są naszą przyszłością, w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu, to dlaczego nie zacząć do nich dzisiaj? Po co czekać, gdy dorosną i był w stanie stać się produktywnymi członkami społeczeństwa konsumentów? Tak, że twórcy Bobaka zdecydował, że najwyższy czas, aby kontynuować proces zombification i ekranach smartfonów i tabletów, wydając tę grę na Androida jak i na iOS. Nie trzeba dodawać gry "rozwój", trzeba się dobrze wyspać i uzasadnić jego tworzenie w oczach opinii publicznej.
Ta aplikacja zawiera wiele różnych opcji, aby odebrać kawałek dziecka dzieciństwa rozpraszać go na ekranie telefonu, to jest cały sklep gry! Nie trzeba do wszystkich gier przybyli z różnych stron kreskówki, są głupie, śmieszne i rozpoznawalne - doskonała recepta na zwycięstwo uwagę dzieci.

Salon gier Barboskiny zawiera następujące mini-gry:

  • Mycie naczyń - bardzo ważne umiejętności, bez których życie Twojego dziecka zamieni się w piekło, zwłaszcza gdy będziesz sobie zbyt leniwy, aby umyć naczynia to.
  • Gra słów - nie będzie obraz o niczym i litery, z których konieczne jest określenie nazwy niczego.
  • Konto w grze - nie będzie trzeba zapamiętać położenie i zawartość karty, które na początku Pokaż, a następnie odwrócił się do góry nogami, dzięki czemu można otworzyć dwa takie same, w rzeczywistości, użyteczną rzecz, ale nawet z jej kotów poradzić sobie w razie potrzeby.
  • I ostatnia aktualizacja - piłka nożna, w której dziecko będzie grać razem z bohaterów filmu, to tylko opóźnienie piłka nożna z powodu słabej optymalizacji, więc jeśli dziecko postrzega świat bez zniekształceń, a następnie z meczy takie piłkarski w zachwyt najwyraźniej nie przyszedł, ale zawsze można powiedzieć, że tak być musi, niech przyzwyczajeni nagle po 10 latach z wszystkich smartfonów będzie w tyle.


Podsumowując napisane powyżej, mamy mniej lub bardziej przyzwoity aplikacji, która jest gotowa do pranie mózgu Twojego dziecka tak, że w końcu cię w spokoju i rodzaj "opracowany", podczas gdy bateria jest w pozycji siedzącej. Ogólnie rzecz biorąc, świetnym rozwiązaniem, które można dostać za mniej niż dolara, przepraszam nie ma wersji testowej, aby sprawdzić wcześniej będzie działać czy nie, dzieci były takie osoby;)


Reklama

Barboskiny dla Karbonn smart A51

Ocena:

(1714)
4.33★ 86.65%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/21 07:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |