Niezdarny Spy
4.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Szpiedzy zawsze przebiegły, zręczność i wiele innych pozytywnych cech, które nasz bohater wyraźnie nie, z całym szacunkiem dla niego. Ideologia gry ma taki sam jak podobnej nazwie Clumsy Bird, jeśli idoalogiya przedstawienia tu zasady. W każdym razie, manewry są bardzo podobne, tak że mamy do czynienia z innym wariancie gry tylko od nowego dewelopera, w innym stylu. Jeśli skupimy się na sukcesie ptaków, liczba instalacji, które sprawnie porusza się na 50 mln, to może ta gra i czeka na shard popularności, ale czy zasłużył?

Życie to ból - motto promowane programistów podczas tworzenia wizerunku bohatera, szpieg nieudacznika, który zdarzają się cały czas, jakiego rodzaju kłopoty, nie trzeba dodawać, Twoje zadanie - aby utrzymać go na kursie i nie pozwolić los wziąć sprawy w swoje ręce.
Ale w połowie przypadków to już zrobił - szpieg był w opuszczonym jaskini ze złamaną gaśnica w ręku, jak i dlaczego - to lepiej nie pytać. Problemem jest to, że można oderwać krawędź i lecisz trzymając gaśnicę, tak, że głównym i tylko pytanie - jak daleko można latać manewrowanie między półkami i innych przeszkód, że jaskinia zapakowane.

Istotą gry sprowadza się do tego, aby zyskać lub stracić wysokość, w zależności od sytuacji, gra podzielona jest na poziomie, tak, że ten proces może trwać wiecznie, zależy tylko od twoich umiejętności i cierpliwości. Jedyną rzeczą, która pomaga - soundtrack, który jest odbierany bardzo dobrze, że niemal natychmiast ustawia cię na właściwej drodze i pozwala spróbować jeszcze raz i jeszcze raz ...


Co dobrego jest gra Niezdarny Spy:

  • proste, bez zbędnych niuansów rozgrywki
  • prosta obsługa
  • nieograniczone możliwości w pasażu
  • dobry silnik z płynną animacją
  • gry za darmoWady gry Niezdarny Spy:

  • nudne i nie oryginalne


Wniosek: nie złe analogowy oryginał, który pozwoli Ci bawić się na chwilę, ale co z tego - Ty decydujesz!


Reklama

Pobierz Niezdarny Spy 1.0.35 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.35 (2)
Data umieszczenia 2016-11-19 08:28
rozmiar 28.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-11-19 10:36:26
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/24 07:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |