Ninja GO: Nieskończony Jump
4.7 (10)

Ninja GO: Nieskończony Jump

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Android wie bardzo wiele gier, w których trzeba skakać, być może najbardziej znanych i jednym z pierwszych - Doodle Jump, to było przyczyną narodzin tego, można powiedzieć, jeden gatunek, a następnie gra została wydana ogromną ilość. I prawie nie wiem, która z tych gier oferuje zaawansowane grafiki i gry polecane, bo to jest dokładnie to, co twórcy próbowali pozbyć się, w tym przypadku, zasada działa w stu procentach.

Tutaj grafika 2D, i jeśli nadal jakoś same znaki starając się brzmieć głośności, cały otaczający świat jest płaski jak nie fajne. I to nie tylko mieszkanie, to bardzo proste, bardzo przypomina aplikacje dla dzieci, które wiele zrobił w szkole, klejenie wyciąć kawałki kolorowego papieru na białym arkuszu. Wszystkie formy są bardzo proste, ale nie dokładnie to, boli, nie będzie miał czasu, aby je zbadać, ponieważ dynamika gry czasami otwarcie nieludzkie.

Główna różnica i uproszczenie gry w porównaniu do innych jest rozgrywka. Jeśli większość gier skok z prawej strony ekranu do lewej się nad na niektórych półkach, wręcz przeciwnie, są przeciwnicy, które uniemożliwiają, aby ten lub inne przeszkody, tak, to nie ma takiego. Twój bohater biegnie od lewej strony ekranu do prawej, od góry i od dołu będzie platformę powyżej będzie szczelina pomiędzy platformami, najczęściej w tym przerwa będzie ciasteczko lub kawałek ciasta, mając nadzieję na przyspieszenie swojego bohatera w przerwie trzeba skakać przejechać się po prawej stronie ekranu na platformie powyżej , a raz tak się stanie, twoja postać będzie działać na lewo i znów będzie musiał skoczyć do szczeliny na platformie powyżej ... i tak w nieskończoność! Zbierane z tych samych plików cookie, można po prostu odblokować nowe postacie, które nie różnią się od siebie, z wyjątkiem wyglądu.


Plusy gry Ninja GO: Nieskończony Jump

  • Nazwa autora jest niesamowite - Super Awesome Inc
  • Łatwa gra dokładnie tak samo, jak można
  • Wiele zabawnych postaci
  • Łatwe i wysokiej jakości grafiki
  • Wzór różnica w porównaniu z analogami
  • można go pobrać za darmoWady gry Ninja GO: Nieskończony Jump

  • Wiele reklamy
  • Prostota jest siostra z nudów, proces ten może szybko się nudzićWniosek: jest to dość trudna gra dla ludzi o dobrej odpowiedzi i silnych nerwów, dużo cierpliwości i wielu innych cech, że nie każdy ma tak niska popularność jest uzasadniona.


Reklama

Pobierz Ninja GO: Nieskończony Jump 1.3.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (133)
Data umieszczenia 2018-01-12 19:01
rozmiar 27.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.73★ 94.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/27 09:03
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |