Świra
4.9 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jest to jedna z najprostszych gier, które są na urządzeniach mobilnych, cały pomysł jest, że trzeba uderzyć młotkiem na popping misie i króliki ignorować - są po twojej stronie. Te gry były i są teraz w maszynach gdzie oddawać się w ręce prawdziwego młota automaty, może już nawet spotkałem ich. W czasie, ta gra jest na komputerze, jak widać na wykresie, to było dawno temu! Ale fani gry zdecydowali, że nadszedł czas na Android użytkownicy cieszyć się prostotą i jest to wynik!


Projekt gry przechowywane w klasycznym stylu - to jest bardzo podobna do Tetris lub Tamagotchi, żółtym i czarnym konturem pikseli - to wszystko piękno, które będzie można znaleźć tutaj. Ale zdecydował się grać trochę aktualizacji jakoś uczcić fakt, że dostała nowe życie po wielu latach. Na początek jest to odpowiednia animacja, komputer analogowy z poprzednich lat, więc nie mogę się pochwalić, to będzie dostępne trzy poziomy trudności, ale różnią się one tylko przyspieszyć pojawienie niedźwiedzie ze swoich nor. Wreszcie, na dowolnym poziomie trudności wskaźnik występowania niedźwiedzi w każdym przypadku zwiększa jak skutecznie radzić sobie z tym zadaniem, więc nie zapomnij, że zamiast młotka ciebie palcem i być ostrożnym!


Plusy gry świra:

  • klasyki, które przyjechały do ​​nas z automatów
  • prosta gra, że ​​to zrozumiałe nawet dla dziecka
  • gry był lepszy niż w komputerze i trudniejsze niż w rzeczywistości
  • jest to całkowicie za darmoWady gry świra:

  • Rozgrywka jest zasadniczo nic się nie zmieniło (minus dla tych, którzy chcą się czegoś nowego)
  • Plan pozostał ten sam piksel (minus dla tych, którzy nie lubią pikseli)Wniosek: prosta gra, która jest w stanie zabić trochę czasu, więc można odpocząć i cieszyć się stare, dobre gry prawie sto lat temu;)


Reklama

Pobierz Świra 2.0.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Теперь в игре доступны 2 вида оформления! Старый, но с синим фоном и НОВЫЙ в стиле flat
informacje ogólne
wersja 2.0.1 (31)
Data umieszczenia 2015-12-15 04:00
rozmiar 2.7 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-15 06:12:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.91★ 98.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/30 07:15
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |