Hydraulik Świat
3.1 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tym czasie, praca będzie trochę czystsze, nie trzeba wspinać się na bałagan kanalizacyjnej był w laboratorium, które również wykorzystuje wiele rurociągu, który jest podzielony na dużą liczbę części. Więc problem sprowadza się do dostarczenia i wznowić bezpośrednie wszystkie laboratoryjne płynu w dobrym kierunku! To tylko w laboratorium jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, przez pewien okres czasu, że eksperyment zakończył się sukcesem.

Gra zaoferuje dwa tryby - zwykły pasaż, w którym jest to konieczne, aby rozpocząć na początku, to będzie szybko się zaangażować i poznać wszystkie niespodzianki, które programiści przygotowali cię, gdy doświadczenie będzie na poziomie, to jest czas, aby przejść do trybu kampanii, w której chcesz przejść poziom, gdzie nie ma prawie sto.
Będzie można przywrócić porządek i utorować drogę dla płynu w wyznaczonym czasie? Wystarczająco dużo czasu, przy okazji, z dziesięciu sekund, pół minuty, na początku może się wydawać niewielka, ale masz go powiesić i będzie brakowało, w tym samym czasie będzie dostarczyć niektóre z siłami, które okresowo tak brakuje w zagadki.


Zalety i cechy gry Hydraulik Światowej:

 • Dwa tryby gry
 • prawie sto poziomów w trybie kampanii
 • Gra w momencie
 • fajne puzzle
 • masa zagadek i powikłań
 • piękna grafika
 • piękne animacje
 • świetny soundtrack
 • wszystko w grze bezpłatnieWady gry Hydraulik Świat:

 • w grze wiele reklam, które utrudnia
 • jeśli nie lubisz gry na jakiś czas - będzie psuć nerwyWnioski: dobra zagadka w klasycznym stylu hydrauliczne, jeśli lubisz stare gry - na pewno pobrać ten jeden, będziesz na pewno się spodoba.


Reklama

Pobierz Hydraulik Świat 1.0.6 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.6 (6)
Data umieszczenia 2015-01-22 01:26
rozmiar 8 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-22 03:33:26
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
3.12★ 62.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/01 07:39
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |